امروز : دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 31 دسامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 12:21 | تعداد بازدید : 8529 نفر | امتیاز خبر :
 • «روز بصیرت» متعلق به همه مردم است

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: 9 دی و روز بصیرت متعلق به آحاد مردم کشور است و این روز هرگز نباید موجب تفرقه و خط کشی بین اقشار مختلف مردم و همچنین جریانات ...

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: ۹ دی و روز بصیرت متعلق به آحاد مردم کشور است و این روز هرگز نباید موجب تفرقه و خط کشی بین اقشار مختلف مردم و همچنین جریانات سیاسی و انقلابی شود.

  به گزارش ندای پیشوا: حسین عباسی در نشست بصیرتی «حماسه ماندگار» به مناسبت گرامیداشت ۹ دی که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا برگزار شد، اظهار داشت: نقش مردم در پیدایش تمام ایام الله از ابتدای انقلاب تاکنون، بسیار پر رنگ بوده و این امر، جلوه ای از بصیرت و اقتدار ملی و عمومی مردم ایران است.

  فرماندار شهرستان پیشوا تصریح کرد: ۹ دی متعلق به آحاد مردم بصیر است و این روز هرگز نباید موجب تفرقه و خط کشی بین اقشار مختلف مردم و همچنین جریانات سیاسی و انقلابی شود چرا که در این روز مردم با هر تفکر و نگرشی برای پاسداشت از حریم ولایت حضور داشته و خواهند داشت.

  وی با بیان این که تندروی ها، هتاکی ها و فحاشی ها نمایه دیگری از فتنه است، خاطرنشان کرد: دایره نظام مقدس جمهوری اسلامی گسترده است و متاسفانه برخی در هر زمان و مناسبتی با نگاه های تنگ جناحی خود دسته بندی های خیالی را ترسیم می کنند که نظرات مخالف خود را از این دایره خارج کنند.

  عباسی در پایان با اشاره به مبحث مهم انتخابات گفت: افزایش مشارکت مردم در انتخابات یکی از راه های مبارزه با فتنه و فتنه انگیزی در هر سطحی است که امید داریم همانند همیشه، این امر با حضور به موقع و پرشور مردم محقق شود.

  ۲۹۳ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای