امروز : سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 16 مه, 2017 | ساعت انتشار خبر : 13:55 | تعداد بازدید : 3979 نفر | امتیاز خبر :
 • روحانی دست به دامان «سیدحسن» شد/ آقای روحانی! بگذارید بیت امام برای مردم بماند

  خبرهای رسیده حکایت از این دارد که حسن روحانی کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری دست به دامان برخی چهره‌های نظام برای کسب رای شده است.         به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا،بعد از افزایش شدید آرای حجت‌الاسلام ...

  خبرهای رسیده حکایت از این دارد که حسن روحانی کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری دست به دامان برخی چهره‌های نظام برای کسب رای شده است.

   

   

   

  1396022613240855110887774

   

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا،بعد از افزایش شدید آرای حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری در هفته جاری و همچنین کناره‌گیری محمدباقر قالیباف به نفع حجت‌الاسلام رئیسی که موجب اتحاد بیش از پیش مردم و نیروهای انقلابی در حمایت از رئیسی شد، خبرهای رسیده حکایت از این دارد که حسن روحانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری دست به دامان برخی چهره‌های نظام برای کسب رای شده است.

  روحانی که به دلیل بداخلاقی‌های اخیر در مناظر‌ه‌های زنده تلویزیونی دچار ریزش شدید آراء شد، به رایزنی با چهره‌هایی همچون رئیس دولت اصلاحات و سیدحسن خمینی پرداخت تا شاید با صدور پیامی از سوی این افراد، کمکی برای خودش جذب کند.

  هر چند رئیس دولت اصلاحات این دعوت را پذیرفت، اما حمایت وی در پیام چند دقیقه‌ای تصویری تأثیر گذشته را نداشت و لحن آرام و بی‌حرارت رئیس دولت اصلاحات نشان داد که وی با اکراه به حمایت از روحانی تن داده است.

  بی‌تأثیر بودن پیام رئیس دولت اصلاحات و شوک کناره‌گیری قالیباف به انتخابات موجب شد تا حسن روحانی این بار دست به دامان سیدحسن خمینی نوه امام راحل شود تا با صدور پیامی از سمت وی بتواند رای بخشی از جامعه را کسب کند.

  استفاده ابزاری از نام و بیت امام‌خمینی(ره) در حالی صورت می‌گیرد که روحانی در مناظره سوم حجت‌الاسلام رئیسی را متهم به استفاده ابزاری از نام امام رضا(ع) کرد و گفت “خواهش می‌کنم که امام رضا را برای مردم بگذارید؛ حزبی نکنید” اما گویا حسن روحانی به عقاید خود در مناظره سوم نیز پایبند نیست و حاضر است برای رای‌آوری هر اقدامی انجام دهد، حتی اگر این اقدام سوءاستفاده جناحی از نام و یاد امام خمینی باشد.

   

  منبع: تسنیم

  ۵۳۴ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای