امروز : چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲ دی, ۱۳۹۵ | ساعت انتشار خبر : ۰۲:۳۲ | تعداد بازدید : 6960 نفر | امتیاز خبر :
 • روایتی بدون سانسور از مرحوم منتظری

      به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، سیدمحمدعلی صدری‌نیا کارگردان مستند «قائم‌مقام» گفت: مستند قائم مقام که حاصل حدود دوسال کار پژوهشی و میدانی درباره زندگی آیت الله منتظری است، مراحل آخر تدوین را طی می کند ...

  مستند قائم مقام با موضوع زندگی مرحوم منتظری به زودی در جشنواره مردمی فیلم عمار اکران می شود.

   

  سید محمدعلی صدری نیا

   

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، سیدمحمدعلی صدری‌نیا کارگردان مستند «قائم‌مقام» گفت: مستند قائم مقام که حاصل حدود دوسال کار پژوهشی و میدانی درباره زندگی آیت الله منتظری است، مراحل آخر تدوین را طی می کند و به زودی اکران خواهد شد.

  وی ادامه داد: ما در این مستند تلاش کرده ایم روایتی بدون سانسور و منصفانه از زندگی ایشان را به تصویر بکشیم.

  صدری نیا با اشاره به اینکه در این مستند تصاویر، فیلمها و اسناد منتشرنشده‌ای درباره آیت الله منتظری برای اولین بار پخش خواهد شد گفت: این مستند روایتی از مبارزات پیش از انقلاب تا فوت ایشان را شامل می شود و برای اولین بار به طور تفصیلی به فراز و فرود وی در نظام سیاسی ایران پرداخته است.

  وی تصریح کرد: دوران قائم مقامی آیت الله منتظری و سال‌های پس از عزل او، از مقاطعی است که به دلیل حساسیت های سیاسی فراوان کمتر به آن پرداخته شده است، بسیاری از شخصیت های سیاسی هم یا درباره این مساله حاضر به گفتگو نیستند و یا به سختی حاضر به مصاحبه می شوند.

  کارگردان مستند قائم مقام ادامه داد: آیت الله ری‌شهری، عمادالدین باقی، حجت‌الاسلام اژه‌ای، احمد منتظری، آیت الله رازینی، عزت الله مطهری و آیت الله گرامی از چهره هایی هستند که برای اولین بار مقابل دوربین قرارگرفته اند و درباره مرحوم منتظری سخن گفته اند.

  صدری نیا در انتها خاطر نشان کرد: این مستند در حال حاضر در مراحل پایانی تدوین است و در تلاشیم این اثر در هفتمین جشنواره فیلم عمار رونمایی و اکران شود.

   

  منبع: عمار فیلم

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای