امروز : پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 17 مه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 12:14 | تعداد بازدید : 1202 نفر | امتیاز خبر :
 • روابط عمومی ها نقش موثری در جلوگیری از گسترش شایعات دارند

  فرماندار پیشوا گفت: فعالان حوزه ارتباطات و روابط عمومی ها با انعکاس و تبیین خدمات و فعالیت های صورت گرفته نقش مهمی در جلوگیری از گسترش شایعات دارند/ به گزارش خبرنگار ندای پیشوا، ...

  فرماندار پیشوا گفت: فعالان حوزه ارتباطات و روابط عمومی ها با انعکاس و تبیین خدمات و فعالیت های صورت گرفته نقش مهمی در جلوگیری از گسترش شایعات دارند/

  به گزارش خبرنگار ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در هفته روابط عمومی در نشست با روابط عمومی های ادارات پیشوا اظهار کرد: امروزه بسیاری از مردم دنیای واقعی به دنیا مجازی کوچ کرده اند که اگراین فضا به درستی مدیریت نشود تبعات فردی و اجتماعی زیادی به بار می آورد.

  فرماندار پیشوا تصریح کرد: در این بین روابط عمومی ها در مدیریت فضای مجازی و تغذیه صحیح افکار عمومی نقش برجسته داشته و اگر نتوانند به درستی ایفای مسوولیت کرده و پاسخگوی نیاز مخاطبان باشند رابطه فضای حقیقی با با مجازی رابطه ای کدر شده و جامعه با مشکل مواجه خواهد شد.

  وی ادامه داد: فعالان حوزه ارتباطات و روابط عمومی با انعکاس و تبیین خدمات و فعالیت های صورت گرفته عامل مهمی در اطلاع رسانی شفاف و جلوگیری از گسترش شایعات و اخبار جعلی هستند.

  انتهای پیام/*

  ۸۱ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای