امروز : پنج شنبه ۱ مهر ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 23 جولای, 2021 | ساعت انتشار خبر : 15:52 | تعداد بازدید : 3714 نفر | امتیاز خبر :
 • رهبر انقلاب: مسئولان تلاش کنند که مردم معطل واکسن نمانند

  مقام معظم رهبری صبح امروز فرمودند: مسئولان باید تلاش کنند که مردم معطل واکسن نمانند./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز پس از ...

  مقام معظم رهبری صبح امروز فرمودند: مسئولان باید تلاش کنند که مردم معطل واکسن نمانند./

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز پس از دریاقت دز دوم واکسن ایرانی کرونا اظهار داشت: اختلالی در برخی از موارد در مسئله تقسیم واکسن بین مردم به وجود آمد عمدتا ناشی از بدقولی کسانی بود که قول داده بودند واکسن را به ما بفروشند و بدقولی کردند.

  رهبر انقلاب بیان کرد: این یک بار دیگر به ملت ایران و مسئولان کشور یادآوری می‎کند که ما باید در همه مسائل بتوانیم روی پای خودمان بایستیم و تکیه به دیگران مشکلاتی به وجود می‌آورد کمااینکه در این قضیه هم مشکلاتی به وجود آورد البته چاره‌ای نداشتیم در کنار تولید داخلی واکسن ناچار بودیم و هستیم که از تولیدات کشورهای دیگر هم تا آن حدی که قابل اطمینان هست استفاده کنیم و استفاده خواهیم کرد. لکن تلاش را باید گذاشت روی تولید داخل و مردم نبایستی منتظر و معطل بمانند.

  مقام معظم رهبری فرمودند: طولانی شدن قضیه بیماری نباید موجب کاهش حساسیت‌ها شود و در همه جا از جمله مراسم‌های گوناگون مذهبی و غیرمذهبی نیز باید اصل را بر رعایت کامل شیوه‌نامه‌های توصیه‌شده از طرف مسئولان مانند ماسک و فاصله‌گذاری قرار داد.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=72348&preview=true لینک کوتاه

   119 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای