امروز : یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 6 آوریل, 2021 | ساعت انتشار خبر : 19:19 | تعداد بازدید : 673 نفر | امتیاز خبر :
 • رقابت سالم در گروی رعایت اخلاق انتخاباتی است

  فرماندار پیشوا گفت: رقابت سالم نامزدها در گروی رعایت اخلاق انتخاباتی است./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در جمع داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر اظهار داشت: ...

  فرماندار پیشوا گفت: رقابت سالم نامزدها در گروی رعایت اخلاق انتخاباتی است./

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در جمع داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر اظهار داشت: سال ۱۴۰۰ سال ویژه و سرنوشت‌سازی برای ایران اسلامی است و غیر از مباحث کلی که کشور با آن روبروست، شاهد پروژه سیاسی اجتماعی انتخابات در خردادماه خواهیم بود که از مدت‌ها قبل فرایند آن آغاز شده است.

  وی افزود: انتخابات ریاست جمهوری، علاوه بر تاثیرگذاری در عرصه‌های ملی و دخیل بودن آن با سرنوشت یکایک افراد جامعه، تاثیرات فراملی و بین‌المللی دارد و حضور مردم در این انتخابات، تامین امنیت ملی و تضمین بقای نظام جمهوری اسلامی است در سال جاری علاوه بر انتخابات ریاست جمهوری، انتخابات شوراهای اسلامی و میان‌دوره مجلس خبرگان رهبری نیز در شهرستان پیشوا برگزار می‌شود.

  فرماندار پیشوا بیان کرد: هر کدام از انتخاب شوندگان، انتخاب کنندگان و مجریان‌ به‌عنوان سه ضلع انتخابات، تکالیفی بر عهده دارند که در کمیت و کیفیت انتخابات اثرگذار است.

  وی گفت: حضور داوطلبان در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهرهای پیشوا و جلیل آباد، جای قدردانی داشته و موجب پویایی انتخابات و تعمیق بخشی به مشارکت مردم در پای صندوق‌های رای می‌شود.

  وی ادامه داد: رقابت سالم در گروی رعایت اخلاق اتنخاباتی است و با توجه به حساسیت و ظرافت‌های موجود در پروسه مهم انتخابات، بایدها و نبایدهایی در حوزه قوانین و مقررات انتخابات وجود دارد که رعایت آنها از داوطلبان این عرصه مورد انتظار است.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=70044&preview=true لینک کوتاه

   32 total views,  6 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای