امروز : دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 1 ژوئن, 2020 | ساعت انتشار خبر : 17:20 | تعداد بازدید : 1775 نفر | امتیاز خبر :
 • رفع مشکلات راه آهن جنوب شرق استان تهران

  مشکلات راه آهن جنوب شرق استان تهران تا پایان امسال برطرف می شود/ به گزارش ندای پیشوا،سید مصطفی داودی معاون فنی و زیربنایی راه آهن کشور در بازدید از این خطوط اظهار کرد: ...

  مشکلات راه آهن جنوب شرق استان تهران تا پایان امسال برطرف می شود/

  به گزارش ندای پیشوا،سید مصطفی داودی معاون فنی و زیربنایی راه آهن کشور در بازدید از این خطوط اظهار کرد: از تهران بازدید ها را شروع کردیم و تا گرمسار ادامه می دهیم تا بحث پروژه های نیمه تمام راه آهن در جنوب شرق استان تهران به نتیجه برسد.

  وی افزود:با توافقات و صورتجلساتی که با فرمانداران و شهرداران شهرستان های ورامین،قرچک و پیشوا داشتیم قرار شد، مشکلات موجود سر راه برطرف شود تا شرکت راه آهن بتواند به سرعت و نهایتا تا پایان امسال این پروژه ها را تکمیل و تحویل مردم این منطقه بدهد.

  محسن خرمی شریف شهردارقرچک نیز بیان کرد:طبق صورتجلساتی که در سالهای گذشته داشتیم امروز هم صورتجلسه ای تنظیم شد که قرار شد نقشه های راه آهن به سرعت به ما برسد تا در صورتیکه ترافیک از وضعیت موجود بیشتر نشود کار را ادامه دهند.

  وی ادامه داد: دو تقاطع غیر همسطح قاسم آباد و گل تپه دو پروژه مهم این شهرستان ، نیمه تمام است و مردم برای عبور و مرور با مشکل مواجه هستند و با توافق نهایی که امروز انجام شد امیدواریم تا پایان سال شاهد افتتاح آن باشیم.

  انتهای پیام/*

  ۱۱۶ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای