امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۶ خرداد, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۵:۲۱ | تعداد بازدید : 9926 نفر | امتیاز خبر :
 • رفاه زدگی و تجمل آفت انقلاب اسلامی است

  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی: رفاه زدگی و تجمل آفت انقلاب اسلامی است       به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا،سید حسین نقوی حسینی، نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای ...

  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی:
  رفاه زدگی و تجمل آفت انقلاب اسلامی است

   

   

  IMG_20170606_153056

   

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا،سید حسین نقوی حسینی، نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی که در ضیافت افطاری نمازگزاران مسجد جامع امام خمینی(ره)پیشوا حضور یافته بود، در سخنانی به تبیین شرایط موجود کشور و بررسی آن پرداخت.
  این ضیافت که در غروب دوشنبه، ۱۵ خرداد و با یاد یکی از شهدای این روز به نام مصیب مهابادی برگزار شد، نقوی حسینی مردم منطقه را انسانهایی دانست که در مسیر ولایتمداری گامهای بزرگی را برداشته اند و افزود: عزت و عظمت ملت ایران مدیون و مرهون نهضتی است که حضرت امام راحل (ره) آن را بنیان نهاد و مردم پیشوا و ورامین در آن نقش بزرگی داشتند.
  نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی افزود: امام خمینی (ره) موفق شد با ایمان به خداوند وتکیه بر مردم حکومت مسلح طاغوت را نابود و انقلاب اسلامی را به پیروزی برساند.

  IMG_20170606_153058

  نقوی حسینی بیان داشت: هیچ کسی تصور نمی کرد زمانی که انواع تفکرات برپایه ایسم مثل مارکسیسم، سوسیالیسم و.. بر جهان حاکم بودند ملت ایران بر اساس ا ندیشه و تفکرات اسلامی پیروز عرصه مبارزه شود و این هنر امام خمینی (ره) بود.
  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنان، مخالفت ها ، فتنه ها و مشکلات زیادی را بر سر راه مردم ایران ایجاد کردند، اما چون ملت بیدار و همیشه در صحنه بودند، موفق شدیم برآنها پیروز شویم که این حاصل اعتماد و اعتقاد امام راحل(ره) به مردم بود که پس از ایشان نیز خلف صالحش، مقام معظم رهبری هم همین مسیر را ادامه داد.
  وی افزود: امام خمینی(ره) سیلی محکمی را به گوش مستکبرین بویژه آمریکا نواخت که هنوز پس از ۳۸ سال به دنبال انتقام گیری هستند.
  امام راحل(ره) ویژگی های منحصربفرد و شاخص های زیادی داشت، اما یکی از آنها که خیلی مورد توجه است و آن خوی ساده زیستی و پرهیز از تجمل و رفاه است که خلاف آن آفت انقلاب اسلامی بوده و است.
  نقوی حسینی با اشاره به روحیات خاص امام گفت: اگرامام (ره) دنیا را به لرزه در آورد به سبب این بود که خود را وقف اسلام و قرآن کرده بود و هیچگاه به تجمل فکر نکرد و به آن روی نیاورد.
  وی اظهار داشت: رفاه زدگی و نجمل آفت انقلاب اسلامی است و امام (ره) بیش از یکصد مورد در ححیفه نور به این موضوع پرداخته است.
  نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ما از آمریکا، اسرائیل و گروههای تروریستی نگرانی نداریم، ولی از تجمل که سبب اختلاس و دزدی و رشوه خواری می شودبه موجب اینکه باعث مشکلات فراوان و تحمیل هزینه به نظام و نابودی می شود هراس داریم.
  سید حسین نقوی حسینی در ادامه گفت: رهبری انقلاب اسلامی را فردی خردمند، مدیر ، با صلابت و هوشیار به عهده دارند که ایشان هم ساده زیست بوده و از تجملات پرهیز دارند واین رمز توفیق و برتری انقلاب اسلامی است که طی ۳۸ سال اخیر شاهد آن بوده ایم.

  No views yet


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای