امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۳ فروردین, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۲:۳۳ | تعداد بازدید : 12788 نفر | امتیاز خبر :
 • رعایت عدالت اجتماعی در حمایت از مدد جویان کمیته امداد پیشوا

  رعایت عدالت اجتماعی در حمایت از مدد جویان کمیته امداد شهردار پیشوا گفت : عدالت اجتماعی در حمایت از مددجویان کمیته امداد رعایت گردد،شهرداری پیشوا جهت ارائه خدمات مطلوب به جامعه هدف آمادگی ...

  رعایت عدالت اجتماعی در حمایت از مدد جویان کمیته امداد

  شهردار پیشوا گفت : عدالت اجتماعی در حمایت از مددجویان کمیته امداد رعایت گردد،شهرداری پیشوا جهت ارائه خدمات مطلوب به جامعه هدف آمادگی لازم را دارد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛دکتر حکمت امیری با محمدی رئیس کمیته امداد شهرستان پیشوا ضمن تبریک سال جدید گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) از نهادهای انقلابی است که توانسته نقش مهم و موثری در کمک به اقشار ضعیف جامعه ایفا نماید .

  وی ادامه داد : خوشبختانه این نهاد از زمان تشکیل به فرمان رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) توانسته در جهت کمک به مستمندان ، طرح های زیادی در زمینه ایجاد اشتغال و در آمد زایی ایجاد کند.

  امیری افزود: کمیته امداد بعنوان نهادی پیش قدم در حمایت از نیازمندان واقعی جامعه ، می بایست با برنامه ریزی وپشتوانه مردمی با رعایت عدالت اجتماعی مشکلات محرومین را شناسایی و در جهت رفع آن اقدام نماید.

  در این دیدار شهردار پیشوا با هدف تعامل و همکاری هر چه بیشتر با کمیته امداد شهرستان گفت : شهرداری پیشوا این آمادگی را دارد در جهت ارائه خدمات مطلوب تر به جامعه هدف این نهاد با حمایت های اعضای محترم شورای اسلامی شهر و با رعایت موازین قانونی از برنامه های کمیته امداد حمایت نماید.

  دکتر امیری در پایان ، دستگیری از نیازمندان و محرومین جامعه را پیروی از سیره پیامبر و اهل بیت (ع) دانست و گام بر داشتن در این مسیر را بر همگان امری ضروری برشمرد و از کارکنان کمیته امداد بعنوان سنگربانان پرتلاش عرصه رسیدگی به نیازمندان ، حامیان و خیرین نیکوکار این نهاد تشکر و قدردانی نمود.

  در ادامه این دیدار محمدی رئیس کمیته امداد شهرستان پیشوا ضمن اشاره به فعالیت این نهاد مقدس در شهرستان پیشوا اظهار داشت : کمیته امداد حضرت امام (ره) با تجهیز همه امکانات خود در خدمت آحاد مختلف مردم جامعه بوده و در همه بخش های مختلف اجتماعی آماده پاسخگویی به نیازهای مردم می باشد.

  انتهای پیام/*

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای