امروز : سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 9 جولای, 2016 | ساعت انتشار خبر : 08:14 | تعداد بازدید : 6345 نفر | امتیاز خبر :
 • رعایت ضوابط و معیار های زیست محیطی در شهرک های صنعتی الزامی است

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، اسماعیل میرانزاده گفت: تا زمان راه اندازی تصفیه خانه مرکزی شهرک صنعتی، کلیه واحد های فعال بایستی معیار های زیست محیطی از جمله احداث سیستم تصفیه فاضلاب ...

  رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پیشوا گفت: شرط فعالیت واحد های صنعتی تولیدی در شهرکهای صنعتی اجرای ضوابط و معیار های زیست محیطی می باشد.

  رعایت ضوابط و معیار های زیست محیطی در شهرک های صنعتی الزامی است

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، اسماعیل میرانزاده گفت: تا زمان راه اندازی تصفیه خانه مرکزی شهرک صنعتی، کلیه واحد های فعال بایستی معیار های زیست محیطی از جمله احداث سیستم تصفیه فاضلاب انسانی و صنعتی،فیلتراسیون هوا و بو همچنین  ایجاد فضای سبز و مدیریت پسماند و مشارکت در طرح خود اظهاری، نمونه برداری و اندازه گیری آلودگی و تخریب زیست محیطی خود در حد استاندارد محیط زیست را رعایت کنند.

  وی با اشاره به اینکه این موضوع در ماده پنج ضوابط و معیار های استقرار واحد های صنعتی و تولیدی به تصویب هیئت دولت رسیده و در بند ب ماده ۱۹۲ قانون برنامه پنجم توسعه اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی کشور نیز لحاظ شده است، افزود: بنابراین رعایت ضوابط و مقررات زیست محیطی برای واحد های تولیدی، صنعتی و خدماتی یک الزام و تکلیف است و در صورت عدم رعایت درچهارچوب قانون با واحد خاطی برخوردخواهد شد.

  منبع: اداره کل محیط زیست استان تهران

  ۱۸۳ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای