امروز : دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۸ تیر, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۱:۲۶ | تعداد بازدید : 3172 نفر | امتیاز خبر :
 • رشد ۲۰ درصدی کمک‌های اهدایی حامیان به ایتام در سال ۹۵

  مدیرکمیته امداد شهرستان پیشوا گفت: میزان کمک‌های اهدایی از سوی حامیان به ایتام و فرزندان محسنین در سال ۹۵ رشد ۲۰ درصدی داشته است.     به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای پیشوا،مجتبی عبداللهی مدیر ...

  مدیرکمیته امداد شهرستان پیشوا گفت: میزان کمک‌های اهدایی از سوی حامیان به ایتام و فرزندان محسنین در سال ۹۵ رشد ۲۰ درصدی داشته است.

   

   

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای پیشوا،مجتبی عبداللهی مدیر کمیته امداد شهرستان پیشوا ،با اشاره به جذب ۵۰۰ حامی جدید در سال ۹۵ برای حمایت از ایتام و فرزندان مشمول طرح محسنین شهرستان پیشوا اظهار داشت: تعداد یک هزار و ۸۵ حامی از ایتام و ۲ هزار و ۵۱۷ حامی از فرزندان مشمول طرح محسنین در شهرستان پیشوا حمایت می کنند.

  وی با بیان اینکه بیش از ۳ هزار نفر از حامیان ایتام و فرزندان محسنین بومی ساکن در سطح استان تهران و مابقی آنان غیر بومی هستند، افزود: هر یک از ایتام و فرزندان محسنین دارای حساب و شناسه بانکی مختص به خود هستند و کمک های نقدی حامیان بی واسطه و به صورت مستقیم به حساب ایتام و فرزندان محسنین واریز می شود.

  عبداللهی با اشاره به اینکه سرانه کمک هر حامی به ایتام و فرزندان محسنین حداقل ۳۰۰ هزار ریال است، خاطر نشان کرد: حامیان نیکوکار در سال ۹۵ بیش از ۱۳ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال به صورت نقدی و غیرنقدی به ایتام و فرزندان محسنین در این شهرستان کمک کرده اند که میزان کمک های اهدایی از سوی حامیان به ایتام و فرزندان محسنین در سال ۹۵ رشد ۲۰۰ درصدی نسبت به سال گذشته داشته است.

  مدیر کمیته امداد شهرستان پیشوا در خصوص طرح مفتاح الجنه ادامه داد: در قالب طرح مفتاح الجنه از ۲۹ خانواده با حضور مدیران و مسئولان اجرایی، حامیان و خیران بازدید شد تا نیازهای آنان رفع شود و در سال ۹۵ با اجرای این طرح به مبلغ ۱۸۲ میلیون و ۶۰ هزار ریال کمک به مددجویان پرداخت شد که نسبت به مدت مشابه آن در سال ۹۴ بیش از ۱۰۰ درصد رشد داشته است.

   

   

  منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای