امروز : چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 20 آوریل, 2020 | ساعت انتشار خبر : 00:42 | تعداد بازدید : 2297 نفر | امتیاز خبر :
 • رزمایش «کمک مؤمنانه» توسط گردان فاتحین شرق استان تهران آغاز شد

  علی‌اکبر انارکی فرمانده گردان فاتحین شرق استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ندای پیشوا اظهار داشت: پس از اعلام شیوع ویروس کرونا در کشور، اقدامات لازم توسط رزمنده‌های گردان فاتحین شرق استان ...

  علی‌اکبر انارکی فرمانده گردان فاتحین شرق استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ندای پیشوا اظهار داشت: پس از اعلام شیوع ویروس کرونا در کشور، اقدامات لازم توسط رزمنده‌های گردان فاتحین شرق استان تهران آغاز شده و اقدامات گوناگونی نیز در راستای مقابله با ویروس کرونا صورت گرفته است.

  وی تصریح کرد: یکی از اقداماتی که رزمنده‌های گروهان شهرستان قرچک این گردان انجام دادند تهیه و توزیع ماسک‌های بهداشتی است که در این زمینه ۵۵ هزار ماسک تهیه و در بین شهروندان قرچکی توزیع شد.

  فرمانده گردان فاتحین شرق استان تهران همچنین افزود: نیروهای قرچک در این مدت ۲۲ هزار لیتر ماده ضدعفونی کننده تولید کرده و آن‌ها را در قالب بطری‌های یک لیتری بین شهروندان قرچکی توزیع کرده‌اند و علاوه بر این یک سوم معابر شهر قرچک نیز توسط نیروهای گردان فاتحین ضدعفونی شده و گندزدایی شده است.

  انارکی بیان کرد: پس از دستور رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص همدلی مؤمنانه، رزمنده‌های فاتحین شهرستان‌های قرچک و ورامین اقدامات لازم را انجام داده و بسته‌های حمایتی را با کمک خیرین تهیه کرده و پیش از ماه مبارک رمضان نیز بین نیازمندان این دو شهرستان توزیع می‌شود

  وی ادامه داد: رزمنده‌های شهرستان پیشوا نیز در حدود ۱۵ روز گذشته اقدام به برپایی ایستگاه ضدعفونی خودرو با همراهی حوزه شهید همت پیشوا راه‌اندازی کرده و به صورت شبانه‌روزی به شهروندان این شهرستان خدمت‌رسانی می‌کنند.

  فرمانده گردان فاتحین شرق استان تهران ضمن بیان اینکه معابر پیشوا توسط رزمنده‌های پیشوا ضدعفونی شده است گفت: بیش از ۸۰ هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده توسط رزمنده‌های شهرستان پیشوا تهیه شده و معابر و خودروهای پیشوا نیز توسط این مواد گندزدایی شده است.

  انارکی افزود: ضدعفونی فضای درونی و بیرونی بیمارستان‌های ‌فیروزگر، سینا، زعیم، شهدای پاکدشت و دیگر بیمارستان‌های فعال در این شهرستان‌ها نیز زیر نظر این گردان نیز توسط رزمندگان از روزهای ابتدایی شیوع کرونا ضدعفونی و گندزدایی شده است.

  وی در پایان ضمن بیان توزیع اقلام بهداشتی، کمک به آماده‌سازی و راه‌اندازی نقاهتگاه ۲۰۰ تختخوابی پیشوا از دیگر اقدامات رزمنده‌های این گردان است خاطرنشان کرد: روحانیون حاضر در این گردان پس از اطلاع از وضعیت تجهیز و تدفین فوت‌شدگان کرونایی بیمارستان‌های فیروزگر و سینا، بلافاصله وارد عمل شده و برای انجام این اقدام اسلامی وارد عمل شدند.

   149 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای