امروز : دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 10 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 15:51 | تعداد بازدید : 4992 نفر | امتیاز خبر :
 • رد اعتبارنامه تاجگردون حرکت انقلابی مجلس یازدهم بود/ وضعیت کرونا در پیشوا سفید نشده مردم مراعات کنند

  امام جمعه شهرستان پیشوا با اشاره به این که وضعیت ویروس کرونا در پیشوا تمام نشده و مردم باید مراعات کنند گفت: رد اعتبارنامه تاجگردون حرکت انقلابی مجلس یازدهم بود/ به گزارش خبرگزاری ...

  امام جمعه شهرستان پیشوا با اشاره به این که وضعیت ویروس کرونا در پیشوا تمام نشده و مردم باید مراعات کنند گفت: رد اعتبارنامه تاجگردون حرکت انقلابی مجلس یازدهم بود/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، ججت الاسلام والمسلمین روح الله باقری امام جمعه شهرستان پیشوا در خطبه های نماز جمعه این هفته که با رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی در تالار قرآن حرم جعفربن موسی الکاظم(ع) برگزار شد اظهار کرد: اگر دیدید در جامعه ای حجاب ضعیف شده است بدانید که در آن جامعه مردان بی غیرت و زنان حیا ندارند آنهایی که می گویند آزادی دروغ می گویند و به دنبال برهنگی زنان هستند.

  وی افزود: اگر امروز شیرمردانی داریم که از حریم اهل بیت دفاع کردند شیرزن هایی داریم که در جامعه از عفت و حجاب دفاع کردند.

  حجت الاسلام باقری عنوان کرد: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند که امسال تحول خواهی و ایجاد تحول است آیا جهش تولید امسال با این اوضاع بد اقتصاد و سومدیریت ها اتفاق خواهد افتاد؟ باید نگاه ها به نیروهای جوان و انقلابی باشد برای این که در همه زمینه ها تحول ایجاد شود.

  باقری تصریح کرد: یکی از مشکلاتی که ما داریم مشکل مدیریت نادرست است که جز تهدیدات برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود نیروهای انقلابی که ادعای انقلابی گری می کنند فعالیت های عمیق و معرفتی ندارند که باید در این شیوه درست شود.

  وی ادامه داد: کرونا را هنوز شکست ندادیم بلکه در حال بیشتر شدن است وضعیت پیشوا هنوز سفید نشده است مردم باید مراعات کنند در هر تجمعی چندین نفری درگیر این بیماری می شوند.

  امام جمعه پیشوا گفت: یکی از ظرفیت های امسال مجلس انقلابی است که یکی از حرکت هایی که در روزهای اخیر برای رد اعتبارنامه آقای تاجگردون انجام دادند که حرکتی انقلابی بود انشالله زودتر این یک سال را بگذرانیم و به سال ۱۴۰۰ نزدیک شویم تا از دست این دولت فشل و پیر که مشکل سومدیریت دارد راحت شویم.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: در مقابل ویروس کرونا چند وقتی سهل انگاری انجام شد و باعث شد که رکورد در کشور ما شکسته شود و آمار مرگ ومیر به بالای ۲۰۰ نفر برسد اگر الان رعایت نکنیم محرم را از دست خواهیم داد و همچنین اربعین را نیز به روی ما خواهد بست اگر ببینید کسی برای مقابله با کرونا رعایت نمی کند امر به معروف و نهی از منکر انجام دهید و تذکر دهید.

  امام جمعه پیشوا

  http://nedayepishva.com/?p=63903&preview=true لینک کوتاه

   317 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای