امروز : دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 19 اکتبر, 2018 | ساعت انتشار خبر : 14:24 | تعداد بازدید : 76357 نفر | امتیاز خبر :
 • ربودن ۱۴ نفر از مرزداران جمهوری اسلامی توسط گروههای تروریستی مرکز FATT/شورای نگهبان بعنوان حافظ انقلاب به وظایف قانونی خود عمل کند

  ربودن ۱۴ نفر از مرزداران جمهوری اسلامی توسط گروههای تروریستی مرکز FATT/شورای نگهبان بعنوان حافظ انقلاب به وظایف قانونی خود عمل کند خطیب جمعه پیشوا گفت:ربودن 14 نفر از مرزداران و بسیجیان توسط ...

  ربودن ۱۴ نفر از مرزداران جمهوری اسلامی توسط گروههای تروریستی مرکز FATT/شورای نگهبان بعنوان حافظ انقلاب به وظایف قانونی خود عمل کند

  خطیب جمعه پیشوا گفت:ربودن ۱۴ نفر از مرزداران و بسیجیان توسط گروههای تروریستی که مقر آنها در فرانسه و مرکز FATF است صورت گرفته است و قطعا سپاه پاسداران پاسخ آنها را خواهد داد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در خطبه های سیاسی امروز نماز جمعه شهرستان پیشوا اظهار داشت:در استانه روز با عظمت اربعین هستیم و در روایات فراوان داریم ولی خدا را یاری کنید و این یاری نمودن تنها مختص به روز عاشورا و صحنه کربلا نیست.
  وی افزود:هر کس به فراخور حال خود می تواند به یاری اهل بیت علیهم السلام بشتابد، یاری و مساعدت به ال پیغمبر و سید الشهدا با نصرت علمی و از طریق دانش، با بالا بردن معرفت علمی نسبت به اهل بیت محقق می شود، با انداختن شبهه در فضای مجازی خود را گم نکنیم.
  خطیب جمعه پیشوا اظهار کرد: همچنین از طریق نصرت مالی،کمک به عتبات و راهی که به اهل بیت ختم می شود، نذر کتاب در راه گسترش معارف اهل بیت،نصرت جانی و فدا نمودن جان خود برای اهل بیت و خاندان ایشان، کمک اخلاقی با ورع و تقوا و اخلاق، نصرت اجتماعی با زندگی سرشار از محبت وکنار گذاشتن اختلافات قومی و قبیله ای یاری رسان اهل بیت باشیم.
  باقری با تاکید بر مدیریت ایام اربعین توسط حضرت سید الشهدا (ع) بیان کرد:شیعه ، سنی، مسیحی و ارمنی با دین و مذهب خود در مبارزه با ظلم، استکبار و زور گویی تلاش می کنند و یهودی و ارمنی ای که از ورود به خانه خدا منع شده اند در ایام اربعین با مدیریت امام حسین (ع) بدون در نظر گرفتن دین و مذهبشان در پیاده روی اربعین شرکت می کنند.
  وی در ادامه اضافه کرد:آب خوردن جمعیت ۲۰ میلیونی در ایام اربعین کار آسانی نیست و از کرامات امام حسین است که اینگونه حمل و نقل، اسکان و پذیرایی از زائران اربعین را میسر می گرداند.
  امام جمعه پیشوا ضمن دعوت از مردم برای کمک به موکب مسیر پیاده روی ایام شهادت امام رضا ع گفت:بعد ازمراسم اربعین پیاده روی مردم برای پابوسی امام رضا ع آغاز می شود وموکب حضرت جعفربن موسی الکاظم ع در اتوبان قم به مشهد با کمک های شما به زائران خدمت رسانی خواهد کرد.
  وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری دردیدار با سران سه قوه در قالب حل مشکلات معیشتی عنوان کرد:اینکه رئیس جمهور در رسانه ملی با مردم ابراز همدردی می کند که از قیمت اجناس با خبرهستیم حل معیشت و مدیریت اقتصاد نیست وبرای مدیریت کشور باید برنامه داشته باشیم.
  باقری در ادامه افزود: کابینه دولت در طول ۴۰ سال از آغاز انقلاب پیرتر از بقیه کابینه هاست و تیم اقتصادی دولت از هم گسیخته شده و باید با نیروی محرکه جوانان کابینه را ترمیم کنید.
  امام جمعه پیشوا با اشاره به انتخاب سیف، مدیر انفصال شده سابق بانک مرکزی بعنوان مشاور بانکی و امور اقتصادی رئیس جمهور بیان داشت: با مدیریت ناصحیح، بانک ها برای مدیریت ارز ،دلار و نقدینگی که به حد انفجار رسیده و بمبی که در بانکهای در حال انفجار است بجای اینکه به سمت تولید برود به طرف بانک ها رفته و با سود سرسام آور غیر شرعی کلاه سر مردم می گذارند.

  وی افزود: با مردم رو راست باشید شهرک های صنعتی فراوانی از جمله در شهرستان پیشوا وجود دارد که بسیاری از کارخانه های آن به تعطیلی کشیده شده و یا تقلیل نیرو داشته اند، کشور نیازمند مدیریت جهادی جوان با ایثار و از خودگذشتگی است.
  باقری در خصوص ربودن ۱۴ نفر از مرزداران و بسیجیان توسط گروههای تروریستی خاطر نشان کرد:تمام مجامع بین المللی می دانند این کار توسط گروههای تروریستی که مقر آنها در فرانسه و مرکز FATF است صورت گرفته است و قطعا سپاه پاسداران همانگونه که در دفعات قبل پاسخ آنها را داد این بار نیز وارد عمل خواهد شد.
  امام جمعه پیشوا در پایان گفت:کسانی که FATF را امضاء کردند عبرت بگیرند، مردم ما مواضع خود را در خصوص FATF اعلام کردند ،اما امروز نوبت امتحان بزرگ برای شورای نگهبان است که از لحاظ شرعی و قانونی باید حافظ انقلاب باشد و به وظیفه قانونی خود عمل کند.

  ۵۶۸ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای