امروز : دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 7 آوریل, 2020 | ساعت انتشار خبر : 21:52 | تعداد بازدید : 1650 نفر | امتیاز خبر :
 • راه اندازی کارگاه تولید ماسک رایگان توسط بسیجیان پیشوا

  امید صحربانی جانشین فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید همت شهرستان پیشوا در گفت و گو با خبرنگار ندای پیشوا اظهار کرد: همزمان با شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور، با هدف ...

  امید صحربانی جانشین فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید همت شهرستان پیشوا در گفت و گو با خبرنگار ندای پیشوا اظهار کرد: همزمان با شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور، با هدف پیشگیری از انتقال این ویروس و نیز تأمین نیازمندی های جامعه، حوزه مقاومت بسیج شهید همت شهرستان پیشوا علاوه بر ضدعفونی معابر، خودرو‌ها، توزیع رایگان مایع ضدعفونی کننده و ایستگاه مکانیزه ضدعفونی این‌بار به مناسبت ولادت با سعادت حضرت صاحب الزمان(عج) اقدام به راه‌اندازی کارگاه تولید ماسک بهداشتی در شهرستان پیشوا کرده است.

  جانشین فرمانده حوزه بسیج شهید همت پیشوا تصریح کرد: به لطف خدا در نظر است در این کارگاه روزانه ماسک‌های بهداشتی تولید و پس از انجام مراحل بهداشتی در اختیار مردم قرار می گیرد در این کارگاه در مجموع ۲۰۰۰ ماسک تولید و در شب نیمه شعبان به صورت رایگان در بین شهروندان توزیع می شود.

  وی افزود: تا رسیدن به شرایط عادی و رهایی از این ویروس منحوس راه باقی است و ما تا آخر این راه،در کنار مردم ایستاده‌ایم و از هیچ تلاشی برای مبارزه تا غلبه کامل بر این ویروس، و حفظ سلامت ملت فروگذار نخواهیم بود.

  ۸۵ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای