امروز : دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 28 دسامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 12:23 | تعداد بازدید : 8194 نفر | امتیاز خبر :
 • راه اندازی دفتر جذب و هدایت دانشجویان غیرایرانی دانشگاه پیشوا-ورامین

  دفتر جذب و هدایت دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین - پیشوا و قرچک راه‌اندازی و مژگان امراللهی بیوکی از سوی سرپرست این دانشگاه به عنوان مدیر این دفتر منصوب شد. به ...

  دفتر جذب و هدایت دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین – پیشوا و قرچک راه‌اندازی و مژگان امراللهی بیوکی از سوی سرپرست این دانشگاه به عنوان مدیر این دفتر منصوب شد.

  به گزارش ندای پیشوا: رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا و قرچک در جلسه معارفه مدیر دفتر جذب و هدایت دانشجویان غیرایرانی با تأکید بر اهمیت و رسالت این دفتر اظهار کرد: جذب دانشجویان خارجی در شرایط کنونی جهانی‌شدن علم، فرهنگ و فناوری موجب مشارکت فعال در روند جهانی تولید علم، تسهیل انتقال فناوری و غنی شدن فرایند آموزش می‌شود.

  حامد زارعی نقش تأثیرگذار دانش‌آموختگان خارجی در توسعه فرهنگی بین کشورها را از جمله مزایای جذب دانشجویان خارجی برشمرد و افزود: با توجه به اهمیت تقویت روابط بین‌الملل دانشگاهی طبق برنامه‌های کلان بالادستی و هم‌چنین تسهیل و روان‌سازی فرایند جذب و هدایت دانشجویان غیرایرانی این حوزه با هدف پیگیری تمام امور این دانشجویان ایجاد شده است.

  وی به فراهم‌شدن زیرساخت‌های آموزشی، رفاهی، فرهنگی و کنسولی واحد ورامین-پیشوا اشاره و خاطرنشان کرد: براساس پیگیری‌های انجام‌گرفته و پس از بازدیدهای انجام‌شده از سوی نمایندگان سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و بررسی‌های کمیته اجرایی مربوط، مجوز رسمی جذب دانشجوی غیرایرانی برای این واحد جامع دانشگاهی صادر شده است.

   1,462 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای