امروز : جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 1 مارس, 2020 | ساعت انتشار خبر : 13:36 | تعداد بازدید : 16881 نفر | امتیاز خبر :
 • راه‌اندازی کمپین مبارزه با ویروس کرونا در پیشوا

  به گزارش ندای پیشوا، کرونا مسأله مشترک و نگرانی عمومی است و راه مقابله با آن تجهیز همگانی به سلاح آگاهی و داروی خودمراقبتی است. گام اول از رعایت بهداشت فردی شروع ...

  به گزارش ندای پیشوا، کرونا مسأله مشترک و نگرانی عمومی است و راه مقابله با آن تجهیز همگانی به سلاح آگاهی و داروی خودمراقبتی است. گام اول از رعایت بهداشت فردی شروع می‌شود تا گام نهایی که حفظ بهداشت عمومی است و این راه جز با مشارکت همه اقشار و نهادهای اجتماعی و همبستگی ملی قابل عبور نیست.

   

  به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا کمپین مبارزه با کرونا توسط شبکه بهداشت ودرمان شهرستان پیشوا راه‌اندازی شد که مورد استقبال ادارات و مردم و بازاریان این شهرستان قرار گرفت.

   

  در کمپین مبارزه با کرونا رسانه‌های آموزشی پیشگیری از شیوع این ویروس توسط کارشناسان سلامت به مردم و ادارات و بازاریان و مغازه‌داران و نانوایی‌ها شهرستان پیشوا تحویل و در سطح شهر و محل کار آنها نصب گردیده است در این رسانه آموزشی نکات بهداشتی و چگونگی پیشگیری از ویروس کرونا توضیح داده شده است.

   

  براساس این گزارش, در کمپین مبارزه با ویروس کرونا تمامی همایش‌ها و اماکن و مسابقات ورزشی تعطیل و جلسات ادارات و برنامه‌های حرم مطهر امامزاده جعفر(ع) و مساجد لغو و تجهیزات شهری ضدعفونی و گندزدایی شد.

  ۲۴۹ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای