امروز : سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 6 ژانویه, 2013 | ساعت انتشار خبر : 00:23 | تعداد بازدید : 389 نفر | امتیاز خبر :
 • راه‌اندازی سامانه اطلاع‌رسانی نرخ ارز و سکه از سوی کانون صرافان

  با موافقت رسمی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، کانون صرافان ایرانیان سامانه اطلاع رسانی نرخ ارز و سکه را راه اندازی کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای پیشوا، به نقل از کانون صرافان ...

  با موافقت رسمی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، کانون صرافان ایرانیان سامانه اطلاع رسانی نرخ ارز و سکه را راه اندازی کرد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای پیشوا، به نقل از کانون صرافان ایرانیان، این کانون پس از طی کردن مراحل قانونی و فنی در چندین ماه گذشته موفق به راه اندازی سامانه نرخ ارز و سکه شد.

  نصرت عزتی سامیان سخنگوی کانون صرافان ایرانیان در این‌باره گفت: تمامی شرکت های صرافی دارای مجوز رسمی از بانک مرکزی می‌توانند پس از تکمیل فرم در خواست‌، نرخ‌های معاملاتی خود را به صورت رسمی از طریق این سامانه به اطلاع عموم مردم برسانند.

  وی تصریح کرد: کانون صرافان در این سامانه تنها وظیفه اطلاع رسانی را بر عهده دارد و قیمت گذاری نمی‌کند.

  سخنگوی کانون صرافان افزود: این سامانه در فاز اول به صورت محدود در اختیار همکاران قرار گرفته و در فازهای بعدی کامل‌تر خواهد شد.

  بر اساس این گزارش، سامانه اطلاع رسانی نرخ ارز و سکه کانون صرافان ایرانیان با موافقت بانک مرکزی راه‌اندازی شده و تنها سامانه رسمی اعلام نرخ ارز و سکه در ایران است.

  یادآور می‌شود کانون صرافان ایرانیان سامانه اطلاع رسانی نرخ ارز و سکه به آدرس http://www.kanoonsarafan.com/ را با موافقت رسمی بانک مرکزی راه اندازی کرده است.(منبع:فارس)

   

   

  ۵۹ total views, 1 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای