امروز : سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۱ بهمن, ۱۳۹۴ | ساعت انتشار خبر : ۱۳:۴۶ | تعداد بازدید : 8415 نفر | امتیاز خبر :
 • راهپیمایی ۲۲ بهمن در پیشوا از ساعت ۱۰ آغاز می‌شود

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، وارثان قیام خونین 15 خرداد سال 42 با حضور در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن نشان خواهند داد، هنوز پای بیعت خود با امام امّت خمینی کبیر (ره) ...

  مردم انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان پیشوا در لبیک به ندای حق طلبانه مقام معظم رهبری، با حضور پرشکوه و حماسی در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، یکبار دیگر بصیرت و بیداری خود را به نمایش خواهند گذاشت.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، وارثان قیام خونین ۱۵ خرداد سال ۴۲ با حضور در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن نشان خواهند داد، هنوز پای بیعت خود با امام امّت خمینی کبیر (ره) ایستاده اند و از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی و شهدای گرانقدر دفاع می کنند و مشت محکمی بر دهان دشمنان نظام خواهند کوبید.

   

  مردم ولایتمدار شهرستان پیشوا امسال هم در لبیک به ندای حق طلبانه مقام معظم رهبری، مشتی محکم بر دهان مستکبران عالم و وادادگان ذلیل در برابر دشمنان خواهند زد و به همه دنیا بار دیگر اثبات خواهند کرد که خون این مردم برای طراوت انقلاب و ولایت همواره آماده اهدا است.

   

  راهپیمایی روز ۲۲ بهمن در شهرستان پیشوا ساعت ۱۰ صبح از مقابل مسجد حضرت امام خمینی (ره) واقع در میدان نماز به سمت صحن مطهر حضرت جعفربن موسی الکاظم (علیه السلام) برگزار می‌شود.

   

  حجت الاسلام والمسلمین یدالله شیر مردی در پایان راهپیمایی ۲۲ بهمن، در جمع مردم شهرستان پیشوا سخنرانی می کند.

   

  برگزاری سرود ۱۳۵۷ نفره دانش آموزان در صحن مطهر حضرت جعفربن موسی الکاظم(علیه السلام) از جمله برنامه های این راهپیمایی است.

  ۷۱ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای