امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۵ خرداد, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۴:۲۹ | تعداد بازدید : 22055 نفر | امتیاز خبر :
 • راهپیمایی ۱۵خرداد در مبدا قیام ۱۵ خرداد برگزار شد

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛مردم ولایتمدار و انقلابی پیشوا همزمان با پنجاه و پنجمین سالروز قیام 15 خرداد، به منظور تعظیم یاد و نام شهدای این قیام خونین، همچون سنوات گذشته ...

  راهپیمایی ۱۵خرداد در مبدا قیام ۱۵ خرداد برگزار شد

  راهپیمایی باشکوه گرامیداشت قیام ۱۵ خرداد ساعتی قبل با حضور انبوه مردم روزه دار و ولایتمدار پیشوا برگزار شد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛مردم ولایتمدار و انقلابی پیشوا همزمان با پنجاه و پنجمین سالروز قیام ۱۵ خرداد، به منظور تعظیم یاد و نام شهدای این قیام خونین، همچون سنوات گذشته اقدام به برپایی راهپیمایی نمودند.

  مراسم راهپیمایی در حالی برگزار شد که مردم با گرمای بالای هوای پیشوا ذره ای از اوج حماسه و عزم راهپیمایان روزه دار در پاسداشت دستاوردهای انقلاب و میثاق با آرمان های امام و مقام معظم رهبری و خون مطهر شهدا نکاست.

  راهیپمایان قیام ۱۵ خرداد در پیشوا راس ساعت ۱۱ امروز ابتدا در مسجد امام خمینی (ره) تجمع کرده و سپس با سردادن شعارهایی در حمایت از وللیت فقیه و محکومیت اقدامات استکبار جهانی در منطقه و حمایت از ملت‌های مظلوم  اعلام نمودند و برای تجمع عظیم ۱۵ خرداد  رهسپار مسجد علی بن موسی الرضا شدند.

  همچنین در این مراسم از المان ۱۵ خرداد در میدانی با همین نام رونمایی شد.

  راهپیمایان همچنین اعلام کردند که همچون ۳۹ سال گذشته آماده دفاع همه جانبه از نظام اسلامی هستند و همانند قیام ۱۵ خرداد در مسیر دفاع از نظام و رهبری آماده جانفشانی هستند.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای