امروز : دوشنبه ۶ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 4 نوامبر, 2017 | ساعت انتشار خبر : 12:06 | تعداد بازدید : 19583 نفر | امتیاز خبر :
 • راهپیمایی ۱۳ آبان در پیشوا

  راهپیمایی ۱۳ آبان در پیشوا راهیپمایی روز 13 آبان مردم پیشوا با حضور باشکوه در، فریاد انزجار و سازش ناپذیری با استکبار جهانی را سر دادند. به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ مردم ...

  راهپیمایی ۱۳ آبان در پیشوا

  راهیپمایی روز ۱۳ آبان مردم پیشوا با حضور باشکوه در، فریاد انزجار و سازش ناپذیری با استکبار جهانی را سر دادند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ مردم شهرستان پیشوا به عنوان پیشگامان قیام تاریخی ۱۵ خرداد ۴۲، همگام با ملت سراسر ایران اسلامی در روز جهانی مبارزه با استکبار و روز دانش آموز، با حضور در راهپیمایی ضد استکباری، نفرت و انزجار خود را از زورگویان و مستکبران جهان اعلام کردند.

  راهپیمایی یوم الله ۱۳آبان شهرستان پیشوا با حضور حجت الاسلام باقری امام جمعه پیشوا، محمدکرم محمدی فرماندار این شهرستان،

  معاونین فرماندار، بخشداران، مدیران دستگاه های اجرایی و حضور دشمن شکن مردم پیشوا برگزار شد.

   

  مردم این خطه انقلابی در روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با حضور در راهیپیمایی یوم الله ۱۳آبان مسیر میدان امام خمینی(ره) تاصحن مطهر حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع) را طی کردند و شعارهای کوبنده سازش ناپذیری ملت ایران با استکبار را فریاد زدند.

   

  شرکت کنندگان در این راهپیمایی با سر دادن شعارهای ” نصرمن الله و فتح قریب، مرگ بر آمریکای مردم فریب”، ” مرگ بر آمریکا، “مرگ بر اسرائیل” ، ” ما ملتی بصیریم،ذلّت نمی‌پذیریم” و دیگر شعارهای ضد استکباری، بار دیگر بر آرمان های خود تاکید و خشم و انزجار خود از استکبار را به رخ جهانیان کشیدند.

   

  قشرهای مختلف مردم از زن و مرد، پیر و جوان، دانش آموز و دانشجو، کارگر و کارمند، کشاورز و عشایر با حضور پررنگ در راهپیمایی روز ۱۳ آبان،با در دست دادن نوشته های ضد استکباری، نفرت خود را از زورگویان و مستکبران و ­مواضع خصمانه و ضد ایرانی رئیس جمهور آمریکا ابراز کردند.

   

  شرکت کنندگان در راهپیمایی ضمن اصرار و تاکید به آرمان ها و مواضع ملت ایران اسلامی، بار دیگر با آرمان های امام راحل(ره)، شهدای انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب تجدید پیمان کردند.

  سخنرانی محمدکرم محمدی فرماندار پیشوا و قرائت قطعنامه تظاهرات سراسری یوم الله ۱۳ آبان در صحن مطهر حضرت امامزاده جعفر(ع) پایان بخش این مراسم بود.

   

   788 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای