امروز : شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 12 آوریل, 2014 | ساعت انتشار خبر : 12:27 | تعداد بازدید : 474 نفر | امتیاز خبر :
 • راهپیمایی مردم پیشوا در محکومیت قطعنامه ضد ایرانی پارلمان اروپا + تصاویر

  مردم فهیم و همیشه در صحنه شهرستان پیشوا در پایان نماز جمعه این هفته در محکومیت قطعنامه ضد ایرانی پارلمان اروپا راهپیمایی کردند. به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا،مردم مومن و ولایتمدار شهرستان پیشوا ...

  مردم فهیم و همیشه در صحنه شهرستان پیشوا در پایان نماز جمعه این هفته در محکومیت قطعنامه ضد ایرانی پارلمان اروپا راهپیمایی کردند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا،مردم مومن و ولایتمدار شهرستان پیشوا پس از اقامه نماز جمعه این هفته در محکومیت قطعنامه ضد ایرانی اتحادیه اروپا راهپیمایی کردند.

  نمازگزاران پیشوایی در طول مسیر راهپیمایی از مصلی پیشوا به سمت میدان امام خمینی (ره)با سر دادن شعارهای «اتحادیه اروپا،بازیچه آمریکا »،«مرگ بر آمریکا » و « مرگ بر اسرائیل » « ملت ما بیدار است،از آمریکا بیذار است» و «جهانیان بشنوندفریاد ملت ما،مرگ بر اسرائیل و حامی او آمریکا» نفرت و  انزجار خود را نسبت به استکبار جهانی اعلام کردند.

   

  حجت الاسلام و المسلمین رحمتی نیا امام جمعه شهرستان پیشوا گفت :پیشوا از قدیم پیشوای دیگر شهرها بوده است و در سال ۴۲ که تعداد انگشت شماری از شهرها برای حمایت از رهبر و پیشوای خود قیام کردند مردم شهر پیشوا یکی از معدود شهرهایی بودند که به قیام برخاستند.

  وی افزود :ما باید در این زمینه الگو و نمونه دیگران باشیم و نشان دهیم ملت ایران نسبت به تنظیم کنندگان این قطعنامه بیزار است و از مسئولین هم مصرانه می خواهیم در برابر این حرکت ها بی تفاوت ننشینند.

  امام جمعه پیشوا با تاکید بر این که دستگاه سیاست خارجه جمهوری اسلامی باید با قدرت و قاطعیت در برابر این حرکات برخورد کند اظهار داشت : چه اتفاقی افتاده است که چنین جسارت هایی از این ها سرزده است و اینگونه جسور و هتاک شده اند.

  وی افزود : این کشورها یک مقدار نرمش مسئولین ایران را حمل بر ضعف کرده اند در حالی که موضع جمهوری اسلامی ایران موضع قدرت است .

  حجت الاسلام رحمتی نیا تصریح کرد :همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند،ما مشکلات اقتصادی را با نگاه به درون حل می کنیم و بدانید دل بستن و اتکا به بیگانه و دشمن خدا ، هیچ سودی ندارد و اتکا ما باید فقط به خالق و آفریدگار باشد و اگر اینطور شد خداوند دشمن را در برابر شما ذلیل خواهد کرد ولی اگر اتکا به دشمن داشتید خدا شما را رها می کند.

  امام جمعه پیشوا تاکید کرد :مسئولین سیاست خارجی توجه و اعتماد به خدا را باید سرلوحه کار  و عمل خود قرار دهند.

  وی افزود : این راهپیمایی هم اعتراضی نسبت به دشمن و اعلام نفرت و عصبانیت خود را نشان دهیم و هم این که به مسئولین تذکر دهیم ،نسبت به دشمن بی تفاوت نباشند.

  به گزارش ندای پیشوا، در قطعنامه پایانی این راهپیمایی که در میدان امام خمینی(ره) شهرستان پیشوا قرائت شد، آمده است : جبهه شکر و سپاس بر آستان باریتعالی می ساید که توانسته است با صبوری و پایداری ، نهالی را که توسط امام راحل (ره) غرس گردید به خوبی تحت زعامت ولی فقیه زمان پرورش داده و اینک آن را در قامت نخلی بلند و استوار در منظر جهانیان قرار داد.

  این قطعنامه می افزاید :اینک نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عصر جاهلیت مدرن با دم روح اللهی و زعامت حکیمانه خلف صالحش حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) به گونه ای ظهور یافته که از یک سو مناسبات و معادلات ساخت قدرت جهانی را برهم زده و از سوی دیگر الهام بخش حرکت نوینی در سراسر جهان و به ویژه در مغرب زمین گردیده است.

  در بخشی از این قطعنامه آمده است : اکنون با گذشت ۳۵ سال مبارزه با استعمار و استکبار مردم غیور و متدین شهرستان پیشوا در پایان راهپیمایی با شکوه خود که یاس و ناامیدی را برای دشمن به ارمغان می آورد.

  شرکت کنندگان در این راهپیمایی در ادامه با سردادن بانگ « الله اکبر » بند بند این قطعنامه را تائید کردند:

  ما مردم غیرتمند اعتراض خود را نسبت به صدور قطعنامه احمقانه ضد ایرانی پارلمان اروپا بیان داشته و اینگونه اقدامات را مردود شمرده و اهانت به حماسه سیاسی ملت ایران در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم و غیردموکراتیک خواندن آن را نوعی مداخله آشکار در امور داخلی ایران قلمداد نموده و آن را شدیدا محکوم می کند.

  ملت ایران اعلام می دارد، پارلمان اروپا بداند این ملت دیگر اجازه تاسیس جاسوسخانه را به کسی نمی دهد ، چرا که یک بار این تجربه تلخ را در جریان سفارت آمریکا داشته است.

  اروپا در حالی که خود حامی تروریسم از جمله فراریان سازمان منافقین و حامی کشتار مردم مظلوم سوریه و حامی دشمنان ملت بحرین است دم از حقوق بشر می زنند و ملت ایران اینگونه سیاست ها را شدیدا محکوم می نماید.

  ملت ایران از کسانیکه در داخل کشور فرش قرمز برای کشورهای اروپایی و آمریکا پهن کرده اند و کلید حل مشکلات را در ارتباط با تعدادی مستکبر می دانند می خواهد که بهترین کوته بینی را کنار بگذارد و واقعیات را در آنگونه که هست مشاهده نمایند.

  ۶۵ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای