امروز : پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 30 ژوئن, 2016 | ساعت انتشار خبر : 05:19 | تعداد بازدید : 6365 نفر | امتیاز خبر :
 • راهپیمایی روز قدس در پیشوا از ساعت ۱۱:۱۵ آغاز می‌شود

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا،مردم مومن و ولایتمدار شهرستان پیشوا در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان ، همچون سال های گذشته با حضور پرشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس، ضمن اعلام حمایت ...

  شهرستان پیشوا امسال نیز همچون سال های گذشته شاهد خروش مردمی خواهد بود که با حضور پرشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس، بار دیگر نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی به نمایش می گذارند.

  راهپیمایی روز قدس در پیشوا از ساعت 11:15 آغاز می‌شود

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا،مردم مومن و ولایتمدار شهرستان پیشوا در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان ، همچون سال های گذشته با حضور پرشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس، ضمن اعلام حمایت از مردم مظلوم فلسطین، نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی و در رأس آن ها آمریکا و اسرائیل جنایتکار نشان خواهند داد.

   

  راهپیمایی روز قدس در شهرستان پیشوا ساعت یازده و پانزده دقیقه از مقابل مسجد حضرت امام خمینی (ره) واقع در میدان نماز به سمت صحن مطهر حضرت جعفربن موسی الکاظم (علیه السلام) برگزار می‌شود.

   

  سخنران پایانی این راهپیمایی دکتر محمد حسن قدیری ابیانه دیپلمات استراتژیست و سفیر سابق ایران در مکزیک و استرالیا خواهد بود و مردم روزه دار شهرستان پیشوا پس از حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس، در نماز پر صلابت جمعه شرکت می کنند.

   230 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای