امروز : پنج شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 9 جولای, 2015 | ساعت انتشار خبر : 08:38 | تعداد بازدید : 3973 نفر | امتیاز خبر :
 • راهپیمایی روز قدس در پیشوا از ساعت ۱۱:۳۰ آغاز می‌شود

    به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا،مردم مومن و ولایتمدار شهرستان پیشوا در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان ، همچون سال های گذشته با حضور پرشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس، ضمن اعلام حمایت ...

  شهرستان پیشوا امسال نیز همچون سال های گذشته شاهد خروش مردمی خواهد بود که با حضور پرشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس، بار دیگر نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی به نمایش می گذارند.

    روز قدس

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا،مردم مومن و ولایتمدار شهرستان پیشوا در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان ، همچون سال های گذشته با حضور پرشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس، ضمن اعلام حمایت از مردم مظلوم فلسطین، نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی و در رأس آن ها آمریکا و اسرائیل جنایتکار نشان خواهند داد.

   

  راهپیمایی روز قدس در شهرستان پیشوا ساعت یازده و سی دقیقه از مقابل مسجد حضرت امام خمینی (ره) واقع در میدان نماز به سمت صحن مطهر حضرت جعفربن موسی الکاظم (علیه السلام) برگزار می‌شود.

   

  سخنران پایانی این راهپیمایی سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم شهرستانهای پیشوا و ورامین و قرچک و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی خواهد بود و مردم روزه دار شهرستان پیشوا پس از حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس، در نماز پر صلابت جمعه شرکت می کنند.

  ۱۵۹ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای