امروز : جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 18 اکتبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 13:18 | تعداد بازدید : 1215 نفر | امتیاز خبر :
 • راز قتل خیابان مهدیه ورامین فاش شد

  دادستان عمومی وانقلاب ورامین گفت: با تلاش پلیس آگاهی شرق استان تهران و دستگاه قضایی شهرستان ورامین راز قتل خیابان مهدیه ورامین پس از ماه ها فاش شد و متهمین پرده از ...

  دادستان عمومی وانقلاب ورامین گفت: با تلاش پلیس آگاهی شرق استان تهران و دستگاه قضایی شهرستان ورامین راز قتل خیابان مهدیه ورامین پس از ماه ها فاش شد و متهمین پرده از راز این قتل گشودند/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، علیرضا شمس دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ورامین پس از بازسازی صحنه قتل رخ داده در خردادماه امسال اظهار داشت: در خرداد امسال شخصی به نام ( ر.ا) شب هنگام مراجعه به منزل شخصی خود با سلاح گرم هدف گلوله مهاجمینی قرار گرفت و به دلیل شدت جراحات وارده به قتل رسید.

  وی افزود: با وقوع این قتل در همان ساعات اولیه دستگاه قضایی شهرستان ورامین با همکاری مستقیم پلیس آگاهی با سرعت و قاطعیت وارد عمل شده و چندین نفر مظنون این جنایت را بازداشت کردند.

  شمس تصریح کرد: پس از چندین ماه تحقیقات پلیسی وعلمی پلیس آگاهی شرق استان تهران متهمین پس از مواجهه با دلایل و مستندات متقن قضایی در مقابل بازپرس پرونده لب به اعتراف گشوده و پرده از راز قتل برداشتند به گفته وی اختلافات قبلی با مقتول و انتقام علت وقوع این جنایت از سوی متهمین اعلام شده است.

  وی ادامه داد: در حال حاضر رسیدگی به این پرونده در دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ورامین مراحل تکمیلی خود را سپری می کند حفظ جان ومال و نوامیس شهروندان و نظم و امنیت عمومی خط قرمز دستگاه های قضایی و امنیتی و انتظامی است و بدون هرگونه مسامحه قاطعانه با متعرضین به امنیت منطقه برخورد شده و براساس مقررات و قوانین با آنان رفتار می شود.

   

  http://nedayepishva.com/?p=67089&preview=true لینک کوتاه

   31 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای