امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۲:۰۲ | تعداد بازدید : 8320 نفر | امتیاز خبر :
 • رئیس ستاد انتخابات ‌پیشوا : ۸۰ شعبه اخذ رأی در شهرستان پیشوا پیش‌بینی شده است‌

  رئیس ستاد انتخابات ‌پیشوا گفت: با هماهنگی هیئت‌های اجرایی انتخابات، ۸۰ شعبه اخذ رأی برای برگزاری دو انتخابات شورای شهر و ریاست‌جمهوری در این شهرستان تعیین شده است.         به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا،سید ...

  رئیس ستاد انتخابات ‌پیشوا گفت: با هماهنگی هیئت‌های اجرایی انتخابات، ۸۰ شعبه اخذ رأی برای برگزاری دو انتخابات شورای شهر و ریاست‌جمهوری در این شهرستان تعیین شده است.

   

   

   

  1396022719122931510902144.png

   

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا،سید جمال جلیلی اظهار داشت: با هماهنگی هیئت‌های اجرایی انتخابات، بررسی نیازهای شهرستان و وضعیت انتخابات در دوره‌های گذشته، ۸۰ شعبه اخذ رأی برای برگزاری دو انتخابات شورای شهر و ریاست‌جمهوری در این شهرستان تعیین شده است.

  وی با بیان اینکه از مجموع شعب اخذ رأی پیش‌بینی شده در شهرستان پیشوا، یک شعبه سیار و بقیه ثابت است افزود:از مجموع ۸۰ شعبه اخذ رأی، ۴۰ شعبه ثابت در شهر پیشوا، ۱۶ شعبه ثابت برای روستاهای بخش مرکزی و ۲۳ شعبه ثابت و یک شعبه سیار برای بخش جلیل‌آباد تعیین شده است.

  رئیس ستاد انتخابات شهرستان پیشوا تصریح کرد: روند اجرایی انتخابات طبق زمان‌بندی و با رعایت آئین‌نامه‌های اجرایی قانون انتخابات در نهایت دقت و رعایت قوانین اجرا می‌شود و مجریان انتخابات با تمام تلاش از آراء مردم صیانت می‌کنند.

  جلیلی در بخش دیگیر از سخنان خود با اشاره به برگزاری الکترونیکی انتخابات در شهرستان پیشوا اظهار داشت: براساس قانون، انتخابات شوراها در شهرهایی که دارای ۷ یا ۹ عضو هستند به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود و انتخابات شورای شهر پیشوا نیز به دلیل برخورداری از ۷ عضو به صورت کاملاً الکترونیکی برگزار می‌شود.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: به منظور آشنایی مردم با نحوه کار با دستگاه‌های الکترونیک اخذ رأی ، در ۱۰ نقطه از شهر پیشوا از جمله فرمانداری، شهرداری، هلال‌احمر، آموزش و پرورش، جهاد کشاورزی، پست، ثبت اسناد، حرم مطهر امامزاده جعفر(ع) و مصلای نماز جمعه دستگاه‌های الکترونیک اخذ رأی مستقر شده و تا پیش از ۲۹ اردیبهشت، آموزش‌های لازم به شهروندان ارائه شود.

   

   

  منبع:تسنیم

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای