امروز : پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 4 نوامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 15:58 | تعداد بازدید : 3644 نفر | امتیاز خبر :
 • رئیس سازمان بسیج رسانه کشور: بصیرت انقلابی در پیشوا زنده است

  رئیس سازمان بسیج رسانه کشور در پایان راهپیمایی 13 آبان در صحن مطهر حضرت جعفربن موسی ع گفت: بصیرت انقلابی در پیشوا و در کل جنوبشرق استان تهران زنده است. به گزارش ندای ...

  رئیس سازمان بسیج رسانه کشور در پایان راهپیمایی ۱۳ آبان در صحن مطهر حضرت جعفربن موسی ع گفت: بصیرت انقلابی در پیشوا و در کل جنوبشرق استان تهران زنده است.

  به گزارش ندای پیشوا؛ مسعود بصیری گفت: بصیرت بموقع قابل تقدیر است و  همانطور که مردم جنوبشرق و شهرها و روستاهای اطراف در خرداد ۴۲ با بصیرت بموقع یک حرکت انقلابی را باعث شدند که مقام معظم رهبری اینجا را مرکز شهادت نامیدند.

  وی افزود: این باعث افتخار است که ما امروز به مناسبت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی گرد هم جمع شدیم و همه عزیزانی که زحمت کشیدند وقت گذاشتند و در این راهپیمایی شرکت کردند بدانند مهمترین نکته ای که باید بهش توجه کنیم موضوع مرگ بر آمریکاست.
  بصیری گفت: باید این سوال را از خود بپرسیم که چرا ما مرگ بر آمریکا میگوییم، همانطور که مقام معظم رهبری هم گفتند: این یک پشتوانه منطقی دارد.
  رئیس سازمان بسیج رسانه کشور افزود: امروز همه مولفه های قدرت آمریکا شامل رفاه و امنیت در این کشور فرو ریخته و ما با آمریکایی طرف هستیم که هم امنیت در این کشور از بین رفته است و هم قدرت داخلی آن و هم قدرت خود را در جهان از دست داده است.

  اقدام اخیر امریکا به خاطر ترس از سپاه بودهوی گفت: اما در حوزه رفاه هم آمریکا با چالشهای جدی مواجه است که سبب شد رقبای انتخاباتی ترامپ دستهای پشت پرده و مشکلات آمریکا را رو کنند.

  بصیری افزود: بابی سندرز اخیرا گفته که بسیاری از دانشجویان آمریکایی برای تامین هزینه های دانشگاهی خود ناچار به حذف وعده های غذایی خود شدند و اخیرا آمار اعلام شده بود که در آمریکا بیش از ۴۵ میلیون نفر زیر خط فقر قرار دارند به نحوی که بسیاری از اینها برای وعده بعدی غذای خود نگرانند.

  وی گفت: اما در مقابل ایران اسلامی در دوران اوج اقتدار خود به سر میبرد و نفوذ ایران در جهان بخصوص در منطقه غرب آسیا به شدت افزایش پیدا کرده است و آمریکا هزینه های بسیاری کرد تا بتواند خودش را در منطقه استوار نگه دارد و اخیرا اعتراف کرد امریکا با هزینه بیش از هشت هزار میلیارد دلار به اهدافش نرسیده است.
  رئیس سازمان بسیج رسانه کشورافزود: آمریکا در زمینه قدرت تکنولوژیک هم دچار چالش جدی شده و نو آوری در این علم بسوی شرق در حال حرکت است مانند افتضاح هواپیمای اف۳۵ یا بویینگ ۷۳۷ که تولید آن متوقف شد و در نهایت صادرات آمریکا در حوزه فن اوری از ۷۰ درصد به ۲۵ درصد رسیده است.
  ۲۷ واقعیت از وضعیت بد خانواده های آمریکایی/آینده ای سیاه در انتظار جامعه امریکا
  وی گفت: امروزه ایران میتواند هواپیمای پیشرفته آمریکا را ساقط کند و جلوی این مستکبر بایستد و برای ملاقات رییس جمهور ما باید دنبال واسطه باشد که همه اینها نشان میدهد بعد از ۴۱ سال ایستادگی موفق بوده ایم و باید با کار و تلاش برخی از عقب افتادگی ها را در حوزه اقتصادی جبران کنیم.
  هشدار معاون ستاد کل نیروهای مسلح به امریکایی‌ها
  بصیری افزود: مقاومت ما فعال است و با ساخت کشور در همه زمینه ها و افزایش توان بیش از این هم موفق خواهیم بود ولی برعکس برخی کشورها بعد از سالها وابستگی به آمریکا اکنون در تامین معیشت خود دچار مشکلند مانند عربستان که باید باج دهد.
  وی گفت: با این حال عربستان با کمکها و تبلیغات گسترده در برابر یمن شکست خورده و امریکا هم نتوانست با این همه باجی که گرفته کمکشان کند و در اخر هم به عربستان میگوید گاو شیرده.
  مسعود بصیری افزود: اما هنوز عربستان سلاح های امریکا را میخرد و در عراق و سوریه و یمن با کمک تروریستها خون مسلمانان بی گناه را میریزد.
  وی باشاره به موضع رئیس جمهور در سازمان ملل و عدم ملاقات با ترامپ خاطر نشان کرد: البته دولت ما هم واضح گفت که با یک لات چاقو کش در کافه مذاکره نمیکند و این سخن درستی است.

  رئیس سازمان بسیج رسانه کشور: بصیرت انقلابی در پیشوا زنده است

  رئیس سازمان بسیج رسانه کشور: بصیرت انقلابی در پیشوا زنده است

   380 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای