امروز : یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 15 فوریه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 11:26 | تعداد بازدید : 13572 نفر | امتیاز خبر :
 • رئیس دادگستری پیشوا : مردم تخلفات انتخاباتی را گزارش دهند

  به گزارش ندای پیشوا، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله شمس امروز در ششمین جلسه شورای اداری شهرستان پیشوا با اشاره به رفتار برخی از نامزدهای انتخابات و تخلفات احتمالی گفت: رفتار برخی از نامزدها ...

  به گزارش ندای پیشوا، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله شمس امروز در ششمین جلسه شورای اداری شهرستان پیشوا با اشاره به رفتار برخی از نامزدهای انتخابات و تخلفات احتمالی گفت: رفتار برخی از نامزدها در زمان تبلیغات، رای‌گیری و پس از رای‌گیری ممکن است منجر به بروز تخلف شود.

  وی با اشاره به اقدامات انجام شده دادگستری شهرستان در این زمینه افزود: دو قاضی مسئول رسیدگی به جرائم انتخاباتی شده‌اند و از مردم نیز می‌خواهیم تا موارد تخلفات را به شماره ۳۶۷۳۸۳۴۰ اطلاع دهند.

  رئیس دادگستری شهرستان پیشوا ضمن تاکید بر مستند بودن شکایات افزود: شکایت‌ها حتما باید مستند و همراه با دلیل و مدرک باشد در غیر این‌ صورت قابلیت پیگیری ندارد و یا بسیار زمان‌بر خواهد بود.

  شمس بررسی تخلفات انتخاباتی در زمان انتخابات را دارای بازدارندگی دانست و تصریح کرد: تخلفات انتخاباتی باید حتما در زمان خود و در ایام انتخابات رسیدگی و رای صادر شود تا بازدارندگی بیشتری داشته و از وقوع جرائم بیشتر جلوگیری کند.

  ۳۲۰ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای