امروز : سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 24 آگوست, 2016 | ساعت انتشار خبر : 04:49 | تعداد بازدید : 8265 نفر | امتیاز خبر :
 • توسعه راه های ارتباطی در جنوبشرق استان تهران ضروری است

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، سید حسین نقوی حسینی با اشاره به این نکته که توسعه راه های ارتباطی در دو بخش حمل و نقل جاده ای و ریلی همواره یکی از ...

  نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه راه های ارتباطی در جنوب شرق استان تهران یک نیاز و ضرورت محسوب می شود.

  سید حسین نقوی حسینی

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، سید حسین نقوی حسینی با اشاره به این نکته که توسعه راه های ارتباطی در دو بخش حمل و نقل جاده ای و ریلی همواره یکی از مطالبات مردم و مسئولان در جنوب شرق استان تهران بوده است، اظهار داشت: بدون تردید یکی از مهم ترین بخش هایی که می تواند رشد و پیشرفت هر منطقه ای را تسریع کند، توسعه راه های ارتباطی است.

  نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی افزود: توسعه راه های ارتباطی همواره به عنوان یک مطالبه جدی از سوی مردم شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک مطرح بوده است.

  وی ادامه داد: از طرف دیگر، بهبود وضعیت جاده های جنوب شرق استان تهران و ارتقای زیرساخت های آن نیز طی سال های اخیر به عنوان یک موضوع جدی و محوری از سوی مردم و مسئولان مطرح بوده است.

  نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: باید پذیرفت که مناطقی نظیر ورامین، پیشوا و قرچک در جنوب شرق استان تهران، جمعیت انبوهی را در خود جای داده و باید نیازهای موجود در این مناطق برطرف شود.

  وی متذکر شد:بدون تردید امروز، وجود تنها یک راه ارتباطی جاده ای میان شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک با تهران کفایت نمی کند و باید احداث راه دوم در دستور کار مسئولان باشد.

  نقوی حسینی یادآور شد:  توسعه راه های ارتباطی در جنوب شرق استان تهران یک نیاز و ضرورت محسوب می شود و این موضوع با جدیت از مسئولان کشوری و استانی پیگیری خواهد شد.

  نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: توسعه حمل و نقل ریلی در شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک و عمل به وعده های داده شده به مردم این مناطق نیز می تواند توسعه و رشد جنوب شرق استان تهران را تسریع کند.

  منبع: خبرگزاری مهر

   504 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای