امروز : یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 10 دسامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 09:15 | تعداد بازدید : 1969 نفر | امتیاز خبر :
 • دیدار وزیر دفاع با ام الشهدا جنیدی در پیشوا/درد دل مادر چهار شهید دفاع مقدس

  وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح روز دوشنبه با حضور در شهرستان پیشوا، با مادر شهیدان جنیدی که در طول دوران هشت سال دفاع مقدس، ۴ فرزند خود را تقدیم اسلام کرده ...

  وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح روز دوشنبه با حضور در شهرستان پیشوا، با مادر شهیدان جنیدی که در طول دوران هشت سال دفاع مقدس، ۴ فرزند خود را تقدیم اسلام کرده دیدار و گفتگو کرد.

  به گزارش ندای پیشوا: امیر سرتیپ امیر حاتمی در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و دوران هشت سال دفاع مقدس گفت: عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون خون شهدا و از خودگذشتگی خانواده معظم شهداست و همه باید قدردان این از خودگذشتگی باشند.
  وی با تقدیر از نقش برجسته مادر شهیدان جنیدی در شهرستان پیشوا گفت: تا زمانی که شهرستان پیشوا از گوهرهایی نظیر شهیدان جنیدی و خانواده محترم آنان برخوردار است، از رشد و ارتقاء برخوردار می‌شود.

  وی افزود: شهرستان پیشوا از دو مشکل عمده اتصال به محور قم گرمسار و ساخت بیمارستان رنج می‌برد و تلاش می‌شود که تا با همکاری مسئولان شهرستان و منطقه، این مشکلات بررسی و با همکاری تمامی مسئولان نسبت به رفع آن اقدام شود.

  مادر شهیدان جنیدی نیز در این دیدار با تقدیر از حضور وزیر دفاع در شهرستان پیشوا گفت: پیشوا با وجود نزدیکی به پایتخت، مغفول مانده و از مشکلات عدیده‌ای رنج می برد.
  وی افزود: برای خارج شدن پیشوا از بن بست، لازم است تا این شهرستان به محور قم – گرمسار متصل شود تا شاهد رشد منطقه باشیم.
  شهرستان پیشوا با بیش از ۸۰ هزار نفر جمعیت در ۴۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

   1,544 total views,  4 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای