امروز : دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 29 اکتبر, 2016 | ساعت انتشار خبر : 04:50 | تعداد بازدید : 487 نفر | امتیاز خبر :
 • دیدار وزرای خارجه ایران و سوریه در مسکو/رایزنی در خصوص مبارزه با تروریسم و گسترش روابط دوجانبه

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و ولیدالمعلم همتای سوری وی در مسکو، راه‌های همکاری برای مبارزه با تروریسم در سوریه، شرایط منطقه و همچنین ...

  وزرای خارجه ایران و سوریه در مسکو دیدار و در خصوص مبارزه با تروریسم و گسترش روابط دوجانبه رایزنی کردند.

  دیدار وزرای خارجه ایران و سوریه در مسکو/رایزنی در خصوص مبارزه با تروریسم و گسترش روابط دوجانبه

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و ولیدالمعلم همتای سوری وی در مسکو، راه‌های همکاری برای مبارزه با تروریسم در سوریه، شرایط منطقه و همچنین گسترش روابط دو‌جانبه را بررسی کردند.

  ظریف که صبح امروز به منظور شرکت در نشست سه‌جانبه ایران، سوریه، روسیه در خصوص مسائل منطقه و حل بحران سوریه به مسکو سفر کرده است، پیش از نشست سه‌جانبه دیدار دوجانبه‌ای هم با همتای روسی خود داشت.

  وزیر امور خارجه کشورمان همچنین پس از نشست سه‌جانبه در کنفرانس خبری مشترک با همتایان خود ضمن قدردانی از برگزاری این نشست گفت: گفت‌وگوهای بسیار خوبی امروز در حوزه روابط دوجانبه و موضوعات مهمی که منطقه ما را مورد تهدید قرار می‌دهد، برگزار شد.

  ظریف تصریح کرد: راه‌حل بحران سوریه تنها پشت میز مذاکره صورت خواهد گرفت و تروریسم ابزار خوبی برای رسیدن به اهداف سیاسی نیست.

  وی خاطرنشان کرد: آنچه که ضرورت دارد برای همه کشورها، پذیرفتن این واقعیت است که تروریسم برای هیچ کس منافعی به دنبال نخواهد داشت. حمایت از گروه‌های تروریستی گرچه ممکن است در کوتاه مدت در برخی معادلات بسیار کوته‌بینانه سیاسی منافعی را در بر داشته باشد، ولی گروه‌های تروریستی گروه‌هایی هستند که نهایتا دست کسانی را که آنها را تغذیه کرده‌اند، گاز خواهند گرفت و با آنها مقابله خواهند کرد و نهایتا خطری برای همه خواهند بود.

  منبع: خبرگزاری فارس

  ۲۱۲ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای