امروز : پنج شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 21 اکتبر, 2021 | ساعت انتشار خبر : 11:38 | تعداد بازدید : 1162 نفر | امتیاز خبر :
 • دیدار مسئولین آموزش وپرورش با فرمانده سپاه پیشوا

  مدیر و مسئولین آموزش و پرورش با فرمانده جدید سپاه پیشوا دیدار کردند/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، سعید تاجیک مدیر،فرزان جنیدی معاون پشتیبانی،قائمی مسئول حراست‌ و شوری مسئول روابط عمومی مدیریت آموزش ...

  مدیر و مسئولین آموزش و پرورش با فرمانده جدید سپاه پیشوا دیدار کردند/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، سعید تاجیک مدیر،فرزان جنیدی معاون پشتیبانی،قائمی مسئول حراست‌ و شوری مسئول روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش به همراه طباطبایی مسئول بسیج فرهنگیان ظهر امروز با حضور در سپاه پیشوا با سرهنگ درویش متولی فرمانده جدید سپاه شهرستان پیشوا دیدار و گفتگو کردند.

  🔺سعید تاجیک در این دیدار گفت:
  آموزش و پرورش شهرستان با نگاهی ویژه به تعامل با سپاه می نگرد که نمونه ای از این همکاری بی نظیر را در برگزاری راهیان نور مجازی سال گذشته شاهد بودیم.
  وی ادامه داد: تا کنون همکاری های سازنده و مثبتی با سپاه شهرستان وجود داشته که با حضور فرمانده جدید امیدواریم این تعاملات و همکاری ها استمرار داشته باشد و افزایش یابد.

  🔸سرهنگ درویش متولی نیز ضمن تشکر از مسئولین آموزش و پرورش گفت: سپاه نهایت تلاش خود را جهت اعتلای امر آموزش و پرورش انجام خواهد داد.
  وی با اشاره به برخی مشکلات شهرستان نیز گفت: پیشوا با برخی مشکلات زیرساختی مواجه است اما با وحدت و پیگیری جمعی می توانیم مشکلات را حل و میان مردم امید زیادی ایجاد کنیم.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=74279&preview=true لینک کوتاه

   50 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای