امروز : چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 24 ژوئن, 2015 | ساعت انتشار خبر : 14:46 | تعداد بازدید : 7031 نفر | امتیاز خبر :
 • دیدار صمیمانه رؤسای بهزیستی و کمیته امداد پیشوا برگزار شد

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، حمید اسماعیلی رئیس اداره بهزیستی شهرستان پیشوا به اتفاق جمعی از کارمندان این اداره با حضور در دفتر کار مجتبی عبداللهی مدیر جدید کمیته امداد امام خمینی ...

  حمید اسماعیلی با حضور در کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان پیشوا با مجتبی عبداللهی دیدار و گفتگو کرد.

  دیدار صمیمانه رؤسای بهزیستی و کمیته امداد پیشوا برگزار شد

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، حمید اسماعیلی رئیس اداره بهزیستی شهرستان پیشوا به اتفاق جمعی از کارمندان این اداره با حضور در دفتر کار مجتبی عبداللهی مدیر جدید کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان پیشوا با وی به گفتگو پرداخت.

  در این دیدار که به مناسبت شروع به کار عبداللهی در این سمت برگزارشده بود، اسماعیلی ضمن تشریح فعالیت های بهزیستی و پرهیزاز موازی کاری در بدنه شهرستان در راستای خدمت رسانی به محرومان خواستار تفکیک پرونده ها و انتقال پرونده های معلولان تحت حمایت کمیته امداد به بهزیستی شد.

  مجتبی عبداللهی نیز در این دیدار ضمن تشکر از حضور اسماعیلی و همکارانش در کمیته امداد، این دیدار را باب تاریخی در مناسبات دو اداره همسو دانست و افزود: تشابه برخی از جامعه هدف بهزیستی و کمیته امداد و همچنین برنامه ها و اقدامات دو اداره و همسایگی آن ها می تواند نقطه عطف و زمینه بسیاری از کمک ها به محرومان شهرستان باشد که تازه در اول راه خدمت به ضعفا قرار داریم و ان شاءالله به مدد پروردگار و همت همکاران در این راه گامهای موثری را برداریم.

   270 total views,  3 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای