امروز : پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 22 آوریل, 2019 | ساعت انتشار خبر : 17:58 | تعداد بازدید : 9692 نفر | امتیاز خبر :
 • دیدار شهردار با فرمانده سپاه پیشوا

  به گزارش ندای پیشوا؛ امیری شهردار پیشوا به همراه طباطبایی عضو شورای اسلامی شهر همزمان با دوم اردیبهشت ماه سالروز تاسیس سپاه با سرهنگ سلطانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پیشوا دیدار ...

  به گزارش ندای پیشوا؛ امیری شهردار پیشوا به همراه طباطبایی عضو شورای اسلامی شهر همزمان با دوم اردیبهشت ماه سالروز تاسیس سپاه با سرهنگ سلطانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پیشوا دیدار و گفتگو کردند.

  سرهنگ صمد سلطانی ضمن تشکر از قدرشناسی مسئولان شهرستان پیشوا گفت: پاسداران همیشه در صف اول کمک به مردم و دیگر نهاد ها از جمله شورا و شهرداری هستند و هر جا احتیاج باشد در سریعترین زمان ممکن حضور پیدا می کنند

  فرمانده سپاه ناحیه حضرت جعفربن موسی ع پیشوا افزود: بسیجیان و پاسداران پیشوا در کمک به سیلزدگان لرستان و خوزستان با تمام قوا حاضر شدند و هم اکنون نیز در حال خدمت رسانی هستند.

  امیریشهردار پیشوا هم گفت: اقدامات سپاه انقلاب اسلامی در کمک رسانی به مناطق سیل زده نماد بارز همدلی و همبستگی در برابر مشکلات است.

  طباطبائی عضو شواری شهر نیز افزود: سپاهیان انقلاب اسلامی در اقدامات اخیر مانند همیشه خوش درخشیدند و ثابت کردند جانانه در هر شرایطی کنار مردم بوده و هستند .

  ۱,۰۸۰ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای