امروز : یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 29 دسامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 11:37 | تعداد بازدید : 7341 نفر | امتیاز خبر :
 • دیدار رئیس بنیادشهید از خانواده شهدای مدافع حرم پیشوا

  در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین شهروندان و مسئولان شهر پیشوا و تجلیل از خانواده معزز شهدا رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران با خانواده شهیدان مدافع حرم دیدار کرد. به گزارش ...

  در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین شهروندان و مسئولان شهر پیشوا و تجلیل از خانواده معزز شهدا رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران با خانواده شهیدان مدافع حرم دیدار کرد.

  به گزارش ندای پیشوا: سید علی طباطبایی با حضور در منزل شهیدان مدافع حرم رجبعلی بربری، عزیز احمدی، نعمت اله جعفری، علی جمعه حسینی، اسکندر کریمی و حسن خاوری از بازماندگان شهدای لشگر فاطمیون دلجویی کرد و گفت: جمهوری اسلامی ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با توطئه‌های بسیاری از سوی دشمنان نظام مواجه شده که توسط رزمندگان و سربازان اسلام خنثی‌شده‌اند و امروز نیز نقش مدافعان حرم و شهدای مدافع حرم در تأمین امنیت کشور بسیار حائز اهمیت است.

  وی اظهار داشت: با نگاهی به گوشه و کنار شهر کهریزک نام و تصویر ده‌ها شهید و ایثارگر به چشم می‌خورد که در راستای اعتلای نام ایران و دفاع از کشور جان خود را ازدست‌داده‌اند و اکنون شهدای مدافع حرم ادامه‌دهنده راه پرافتخار آن شهدا هستند که نامشان بر فراز نام شهدای دفاع مقدس می‌درخشد.

   

  ۳۱۵ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای