امروز : پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 29 ژانویه, 2021 | ساعت انتشار خبر : 16:32 | تعداد بازدید : 2241 نفر | امتیاز خبر :
 • دیار پانزده خرداد مدیون امامزاده جعفر(ع) است/ شورای نگهبان برای تایید نامزدهای انتخاباتی دقت نظر داشته باشد

  امام جمعه پیشوا با اشاره به شهادت حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع) گفت: دیار پانزده خرداد مدیون امامزاده جعفر(ع) است ما متاسفیم که برای این آقا کاری نکردیم/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا،حجت الاسلام ...

  امام جمعه پیشوا با اشاره به شهادت حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع) گفت: دیار پانزده خرداد مدیون امامزاده جعفر(ع) است ما متاسفیم که برای این آقا کاری نکردیم/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا،حجت الاسلام روح الله باقری امام جمعه شهرستان پیشوا در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته که با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در مصلی حرم مطهر جعفربن موسی الکاظم(ع) برگزار شد اظهار داشت: دین ما از خانواده پیامبر و امیرالمومنین که اهل بیت است تشکیل شد در خانه انسان به کمال اجتماعی و معنوی می رسد دشمنان ما برای این شجره طیبه و نابودی خانواده برنامه ریزی می کنند دشمنان دنبال این هستند که خانواده روبه زوال برود.

  وی افرود: یهودی ها از همان قدیم الایام به هرروش دنبال نابودی خانواده و اختلاف بین زن و شوهرها بودند انگلیس و آمریکا را صهیونیست ها مدیریت می کنند از قدیم بوده است طاغوت برای تسلط بر جامعه بشری اجازه تولید نسل نمی دهد که جامعه پرجمعیت شود چون از عوامل موفقیت و عاقبت بخیری جامعه پرجمعیت است و زیاد بودن جمعیت به حکومت قدرت می دهد.

  حجت السلام باقری عنوان کرد:جایگاه خانواده را پایین می آوردند و برای مردم تشکیل خانواده را دشوار نشان داده و آن را ناامن می شمارند در همه دنیا این کار را می کنند و برنامه ریزی کردند اگر خانواده ضعیف شد جوان هم ضعیف می شود بعضی اوقات ازدیاد جمعیت را از راه نامشروع و بدون خانواده اجازه می دهند خانواده ضعیف باشد کشور و مردم و مدیران و مسئولین و نیروهای مسلح ضعیف می شوند.

  وی گفت:در صداوسیما چقدر برنامه برای تقویت خانواده فیلم می سازند؟ سریالی می سازند به نام گاندو که نفوذ و جاسوسی در مسائل سیاسی را خوب نشان می دهد ای کاش فیلمی نشان داده شود که نفوذیان به بالاترهای کشور مثل مجلس برای مهریه و طلاق و حجاب بسازند خانواده اهل بیت الگوی مناسبی برای ما است پس ما در خانواده ضربه می خوریم باید مراقب باشیم که نکند دشمنان به ما ضربه بزنند.

  امام جمعه پیشوا با اشاره به شهادت جعفربن موسی الکاظم(ع) تصریح کرد: شهادت ولی نعمتمان در این دیار را به ساحت مقدس ولی عصر و به شما زائرین تسلیت عرض می کنیم شخصیت حضرت جعفربن موسی چند مشخصه بارز دارد که ما غافل هستیم این شخصیت عالم و مجتهد و زاهد و باتقوا و امامزاده هستند بی واسطه متصل به امام است این بزرگوار فرمانده و مدیر و شجاع و لایق بودند مدیر کاروان مهمانان حضرت رضا از مدینه تا مرو بودند شهید است به مرگ عادی از دنیا نرفتند. ایران اسلامی شد مرجع و پناهگاه امامزادگان و به جهت ظلمی که به فرزندان پیامبر در عراق و عربستان و مدینه شد برای دیدن و زیارت امام رضا و برای محبت و ولایی و شیعه بودن مردم ایران.

  وی ادامه داد: چون مردم ایران عاشق اهل بیت بودند که به ایران آمدند به برکت وجود امامزادگان در ایران مردم ایران شیعه شدند ایران ام القرای جهان اسلام مرکز دفاع از اهل بیت شد عشق مردم ایران نسبت به عراق و سوریه و عربستان و…. در بالا نگه داشتن پرچم امام حسین و اهل بیت بیشتر است که به این می بالیم و افتخار می کنیم.

  وی گفت: پانزده خرداد مدیون امامزاده است کفن پوشی و شعارگویی معلوم می شود که از همان اول انقلابی بودند در رگ این شیعیان خون امام رضا و امامزاده جعفر وجود داشت دلیل انقلابی بودن مردم پیشوا ودیار پانزده خرداد همین امامزاده است که مبدا قیام و مرکز شهادت شده است.

  این امامزاده باعث پیشرفت شهر شده است اما ما برای ایشان کاری نکردیم. همه نسبت به امامزاده کوتاهی کردیم و کم گذاشتیم باید جبران شود همه باید کار کنیم چقدر رسانه و صداوسیما و هنرمند و شاعر و…..داریم همه به اندازه خود باید کار کنند.

  روح الله باقری بیان کرد:سالگرد ۲۲ بهمن و یاد امام و اخلاص امام را گرامی می داریم امام شروع کننده و قیام کننده و مبدا قیام بودند و برای انقلاب و شیعه سنگ تمام گذاشتند و هیچ وقت هم منیت نداشت و کاری می کرد میگفت خدا این کار را کرد هنوز یادنگرفتیم که مدیر خوب و بد را تشخیص دهیم امروز یکسری مشکلات جدی تر نسبت به زمان حضرت علی داریم اگر مدیریت جامعه را درست بشناسیم و بدانیم اولویت در کشور انتخاب مدیر صالح است و برای امادگی ظهور مدیر صالح لازم است حکومت علوی را می توانیم درک کنیم.

  وی تاکید کرد:مردم باید مدیر بد را بتوانند جدا کنند و مدیر خوب را از بد تشخیص دهندآن وقت هرکس به خود اجازه نمی دهد در جمهوری اسلامی مسئولیت می گیرند شورای نگهبان باید فکر کند طرف خواستگاری دختر و ناموسش آمده جامعه مهمتر از ناموس فرد است چرا دقت نمیکنیم کشور را به کسانی می دهیم که لیاقت ندارند مردم باید تشخیص دهند و انتخاب اصلاح داشته باشند باید بصیرت را بالا ببریم شورای نگهبان باید دقت نظر داشته باشند از خودمان شروع کنیم درست انتخاب کنیم و مدیرخوب را از بد تشخیص دهیم.

  امام جمعه پیشوا گفت: همه در فشار و سختی زندگی می کنند و قشری از مردم له شدند در اوایل کرونا مردم و خیرین کمک کردند و مواسات برگزار شد امروز در اواخر سال است یک سال از کرونا می گذرد خیلی از خانواده ها به شدت در سختی هستند خواهشمندم به حرمت شهدا و حضرت زهرا کار بزرگی در دهه فجر انجام دهید خیلی از خانواده کرایه خانه اش عقب افتاده خیلی ها بیمارند و هزینه درمان ندارند ان شاالله عزیزان کمک کنید با همین هزار تومان هزارتومان خیلی از خانواده ها مشکلشان حل خواهد شد ان شاالله کمک رسانی اطلاع رسانی خواهد شد.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=68548&preview=true لینک کوتاه

   226 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای