امروز : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۵ شهریور, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۲۱:۰۳ | تعداد بازدید : 13272 نفر | امتیاز خبر :
 • دیدار استاندار تهران با تولیدکنندگان و صاحبان صنایع شهرستان پیشوا

  ديدار استاندار تهران با توليدكنندگان و صاحبان صنايع شهرستان پیشوا استاندار تهران در ادامه سفر خود به شهرستان پیشوا در نشستی با سرمایه گذاران،صاحبان صنایع ،تولیدکنندگان بخش کشاورزی و دامپروری دیدار کرد. به گزارش ...

  دیدار استاندار تهران با تولیدکنندگان و صاحبان صنایع شهرستان پیشوا

  استاندار تهران در ادامه سفر خود به شهرستان پیشوا در نشستی با سرمایه گذاران،صاحبان صنایع ،تولیدکنندگان بخش کشاورزی و دامپروری دیدار کرد.
  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ در این نشست پیرامون موارد مطرح شده از جمله پروانه‌ها و مجوزهای فعالیت در حوزه دامداری و کشاورزی و صنعت ، تسهیلات بخش تولید، مشکلات بزرگترین تولید کننده گل و گیاه کشور و پیشنهاد احداث بازار گل در شهرستان پیشوا ،بحران کمبود آب در بخش کشاورزی ، طرح های توسعه در بخش های مختلف شهرستان و مشکلات شهرک صنعتی پیشوا تبادل نظر صورت گرفت.

  پس از طرح مسائل و مشکلات صاحبان صنایع و تولید کنندگان، استاندار تهران از مدیران حاضر خواست نسبت به شفاف سازی قوانین و تشریح اقدامات انجام گرفته اقدام کنند و تصریح کرد: مهم ترین مشکل کشور بیکاری است ، با حمایت از سرمایه گذاران و تولیدکنندگان میتوان مشکلات اشتغال را برطرف و از بسیاری معظلات اجتماعی مانند طلاق،اعتیاد،نابسامانی جوانان جلوگیری کرد.

  محمد حسین مقیمی با بیان اینکه هیچ درخواستی از تولیدکنندگان در راستای رونق تولید نباید بر زمین بماند گفت: مدیران همه تلاش خود را در حمایت از تولیدکنندگان و برطرف کردن مشکلات سرمایه‌گذاران و صاحبان صنایع به کار گیرند./انتهای پیام

  No views yet


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای