امروز : یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۳ خرداد, ۱۳۹۸ | ساعت انتشار خبر : ۱۵:۱۷ | تعداد بازدید : 8644 نفر | امتیاز خبر :
 • دو عملیات سه‌راه گیری در پیشوا

  در راستای ارتقا خدمات آب‌رسانی به شهروندان محترم پیشوا دو عملیات سه‌راه گیری و تعویض شیر خط در شبکه آب‌رسانی این شهر اجرا شد.       به گزارش ندای پیشوا؛ سرپرست آب و فاضلاب شهرستان پیشوا ...

  در راستای ارتقا خدمات آب‌رسانی به شهروندان محترم پیشوا دو عملیات سه‌راه گیری و تعویض شیر خط در شبکه آب‌رسانی این شهر اجرا شد.

   

   

   

  به گزارش ندای پیشوا؛ سرپرست آب و فاضلاب شهرستان پیشوا گفت: به‌منظور تنظیم و جلوگیری از نوسانات فشار شبکه توزیع، عملیات تعویض شیر خط ۱۵۰ میلی‌متری خیابان فلسطین به دلیل فرسودگی و نقص فنی در دستور کار قرار گرفت.

  محمدرضا رمضان زاده افزود: عملیات تعویض این شیر خط با تلاش بی‌وقفه همکاران در کمترین زمان ممکن با راه‌اندازی و نصب یک دستگاه شیر خط جدید ۱۵۰ بر روی خط آزبست ۱۵۰ میلی‌متری انجام شد تا شاهد رفع افت فشار و مشکلات موجود باشیم.

  وی تصریح کرد: با همکاری و اعزام اکیپ بهره‌برداری شهرستان پاکدشت، یک مورد عملیات سه‌راه گیری روبری چاه شماره ۲ طارند بر روی خطوط انتقال پلی‌اتیلن ۳۱۵ میلی‌متری با استفاده از لوله و اتصالات لازم اجرا شد.

  سرپرست آب و فاضلاب شهرستان پیشوا در پایان از همکاری مدیریت و کارکنان بهره‌برداری امور آب و فاضلاب شهرستان پاکدشت جهت اجرای عملیات سه‌راه گیری قدردانی کرد.

  ۸۵۶ total views, 4 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای