امروز : چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 15 اکتبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 15:38 | تعداد بازدید : 7333 نفر | امتیاز خبر :
 • دو حلقه چاه در مدار آب‌رسانی به پیشوا

  مدیر آب و فاضلاب پیشوا گفت: عملیات حفاری دو حلقه چاه آب آشامیدنی به‌صورت همزمان در شهرستان پیشوا در حال اجراست. به گزارش ندای پیشوا؛ محمدرضا رمضان‌زاده، مدیر آب و فاضلاب پیشوا افزود: ...

  مدیر آب و فاضلاب پیشوا گفت: عملیات حفاری دو حلقه چاه آب آشامیدنی به‌صورت همزمان در شهرستان پیشوا در حال اجراست.

  به گزارش ندای پیشوا؛ محمدرضا رمضان‌زاده، مدیر آب و فاضلاب پیشوا افزود: در راستای تأمین و تولید پایدار آب شرب موردنیاز شهروندان پیشوا دو حلقه چاه جدید در حال حفاری است.

  وی با اشاره به جمعیت روبه رشد شهر پیشوا و در پی آن افزایش تقاضا برای مصرف آب افزود: با توجه به روند رشد جمعیت و مهاجرت شهر پیشوا، تأمین، تولید آب متناسب با این جمعیت امری ضروری است به همین منظور در مهرماه امسال عملیات حفاری دو حلقه چاه جدید کلید خورد.

  مدیر آبفای پیشوا با اشاره به حفر دو حلقه چاه دیگر در پیشوا بیان کرد: هم‌اکنون عملیات حفاری یک حلقه چاه که زودتر آغاز شده، ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی و چاه دیگری نیز مطابق برنامه در حال حفاری است و بلافاصله با پایان عملیات حفاری آزمایش پمپاژ انجام می‌شود.

  رمضان‌زاده تصریح کرد: بر اساس پیش‌بینی‌ها و اقدامات انجام‌شده به‌زودی با اجرای خطوط انتقال و جمع‌آوری، برق‌رسانی و تجهیز، این دو حلقه چاه وارد مدار بهره‌برداری قرار می‌گیرند.

  دو-حلقه-چاه-در-مدار-آب‌رسانی-به-پیشوا

  دو-حلقه-چاه-در-مدار-آب‌رسانی-به-پیشوا

   374 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای