امروز : پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 21 فوریه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 17:10 | تعداد بازدید : 8381 نفر | امتیاز خبر :
 • دو اخطار به نامزدهای انتخاباتی حوزه جنوب شرق

  به گزارش ندای پیشوا، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله شمس ظهر امروز در محل اخذ رای حسینیه موسی بن جعفر(ع) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بحث پیشگیری از وقوع  جرائم انتخاباتی با دستورالعمل ...

  به گزارش ندای پیشوا، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله شمس ظهر امروز در محل اخذ رای حسینیه موسی بن جعفر(ع) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بحث پیشگیری از وقوع  جرائم انتخاباتی با دستورالعمل هایی که رئیس قوه قضائیه حجت الاسلام  رئیسی در شهریورماه امسال تبیین و دستور فرمودند که انتخابات به نحو احسن  وقانونمند برگزار شود  چندین جلسه  با حضور اعضای ستاد انجام دادیم.

   

  وی افزود:پیشگیری از وقوع جرائم  انتخاباتی امسال با جدیت براساس فرموده رئیس قوه قضائیه انجام شد و پیگیری های آن تا به امروز و بعد از انتخابات ادامه خواهد داشت توصیه بنده این است که نامزدهای انتخاباتی در این خصوص قانونمند عمل کنند که خدای ناکرده برای خود و ستاد آنها مشکلی ایجاد نشود به مجرا و موارد قانونی بسیار تاکید می کنم و باید قانونی عمل کنند.

  عبدالله شمس تصریح کرد: نامزدهای محترم توجه داشته باشند با خرید وفروش رای با قاطعیت برخورد خواهد شد البته این موارد توسط نیروی انتظامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دادستانی محترم پیشگیری شده است و تاکنون مشکل خاصی  نداشتیم یکی دومورد بوده که تذکرات لازم داده شده است.

   

  وی ادامه داد: برای تخلفات انتخاباتی در سطح شهرستان دوقاضی را معرفی کردیم و بررسی های لازم را انجام می دهند و به صورت کشیک مستقر هستند و در قبال هرگونه تخلفات آماده هستیم و مشکلی وجود ندارد.

  ۳۰۱ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای