امروز : شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 9 اکتبر, 2012 | ساعت انتشار خبر : 13:39 | تعداد بازدید : 482 نفر | امتیاز خبر :
 • دوچرخه‌سواری ایران رفع تعلیق شد

  فدراسیون دوچرخه‌سواری ایران امروز رفع تعلیق شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای پیشوا،فدراسیون جهانی دوچرخه‌سواری که با درج ستاره‌ای قرمز، فعالیت‌های فدراسیون کشورمان را به حالت معلق درآورده بود، امروز در اقدامی ...

  فدراسیون دوچرخه‌سواری ایران امروز رفع تعلیق شد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای پیشوا،فدراسیون جهانی دوچرخه‌سواری که با درج ستاره‌ای قرمز، فعالیت‌های فدراسیون کشورمان را به حالت معلق درآورده بود، امروز در اقدامی عجیب در حالی این ستاره را از کنار نام کشورمان پاک کرد که گفته می‌شود فدراسیون جهانی طی چند روز گذشته نامه‌ای تهدید آمیز برای کمیته ملی المپیک ایران ارسال و از عدم پذیرش انتخابات فدراسیون دوچرخه‌سواری ایران خبر داده بود.

  نکته قابل ذکر اینکه با کلیک بر روی نام ایران، مشخصات فدراسیون کشورمان در صفحه‌ای جدید باز می‌شود که در این صفحه همچنان نام علی زنگی‌آبادی به عنوان رئیس فدراسیون مشخص است.

  فدراسیون دوچرخه‌سواری ایران امروز رفع تعلیق شد

  اصغر خالقی، دبیر فدراسیون دوچرخه‌سواری در این خصوص به فارس گفت: امروز صبح نامه‌ای را برای فدراسیون جهانی ارسال کردم و از آنها خواستم وقتی ما را رفع تعلیق کردید، پس لطفاً نام خسرو قمری را هم به عنوان رئیس جایگزین کنید.

  وی ادامه داد: احتمالا طی روزهای آینده این اتفاق می‌افتد و نام قمری نیز به جای زنگی آبادی جایگزین خواهد شد.

  دبیر فدراسیون دوچرخه‌سواری با بیان اینکه در این خصوص باید باز هم صبر کرد، گفت: به نظر می‌رسد که فدراسیون جهانی کوتاه آمده و فعالیت‌های دوچرخه سواری ایران را از حالت تعلیق درآورده است.

  منبع:فارس

   265 total views,  1 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای