امروز : پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۰ فروردین, ۱۳۹۸ | ساعت انتشار خبر : ۱۵:۵۷ | تعداد بازدید : 6672 نفر | امتیاز خبر :
 • دومین نشست کمیته بحران شهرستان پیشوا

  به گزارش ندای پیشوا؛ حسین‌ عباسی فرماندار پیشوا در دومین جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران گفت: با پیش بینی و برنامه ریزی هوشمند شورای هماهنگی مدیریت بحران و پیگیری های مستمر، علی ...

  به گزارش ندای پیشوا؛ حسین‌ عباسی فرماندار پیشوا در دومین جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران گفت: با پیش بینی و برنامه ریزی هوشمند شورای هماهنگی مدیریت بحران و پیگیری های مستمر، علی رغم بارش های اخیر مشکل حادی در سطح شهرستان ایجاد نشد.

  وی افزود: با توجه به شرایطی که در روستاها وجود دارد، دهیاری ها باید تهیه و دپوی امکانات لازم جهت اسکان اضطراری از قبیل چادر و پتو را در دستور کار خود قرار دهند.

  عباسی گفت: بازدید های مستمری از مسیل ها و انهار سطح شهرستان صورت می گیرد تا از هرگونه آبگرفتگی پیشگیری و در صورت بروز در سریع ترین زمان ممکن برطرف شود.

  وی افزود: پس از عبور از شرایط جوی بحرانی، امکانات و تجهیزات با حفظ نیازمندی شهرستان برای کمک‌ به استان های شمالی ارسال خواهد شد.

  فرماندار پیشوا گفت: در این جلسه نقشه آبراه ها و سدها در مجاورت شهرستان مورد بررسی قرار گرفت تا با آگاهی و شناخت از موقعیت و مسیرهای سیلابی شهرستان، آمادگی کامل در زمان بروز سیل احتمالی وجود داشته باشد.

  ۶۴۰ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای