امروز : پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۵ مهر, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۰:۲۶ | تعداد بازدید : 21977 نفر | امتیاز خبر :
 • دولت هیچ برخوردی با حقوق‌بگیران نجومی نکرد

  امام جمعه پیشوا گفت: مقام معظم رهبری دو سال قبل تذکرات جدی در مورد حقوق‌بگیران نجومی دادند منتها هیچ‌گونه برخوردی با آنها نشد. به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، حجت‌الاسلام والمسلمین روح‌الله ...

  امام جمعه پیشوا گفت: مقام معظم رهبری دو سال قبل تذکرات جدی در مورد حقوق‌بگیران نجومی دادند منتها هیچ‌گونه برخوردی با آنها نشد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، حجت‌الاسلام والمسلمین روح‌الله باقری در خطبه‌های عبادی- سیاسی نماز جمعه ضمن تقدیر از هیئت‌های عزاداری در برپایی عزای سیدالشهداء(ع) و برانداخته شدن اقدام موهن قمه‌زنی در شهرستان اظهار داشت: محرم دانشگاه عبرت و درس است که منحصر در تاسوعا و عاشورا نیست و هدف اباعبدلله(ع) براندازی حکومت کفر بود، عزاداری برای ائمه به ویژه سیدالشهداء(ع) باید بر بصیرت و آگاهی عزادار بیافزاید و عزاداری صرفا اشک ریختن نباشد.

  وی افزود: گاهی مطالبی در مجالس عزاداری از روی ناآگاهی و عدم بصیرت گفته می‌شود که در شأن امام حسین(ع) نیست و گاها در منبر هم شنیده می‌شود که به قیمت زیرسوال بردن مقدسات، دین، حساب و کتاب قیامت می‌شود و نباید وهن دین بشود و روضه‌خوان‌ها نباید مطالب سخیف و سبک که دشمنان مسخره کنند را بیان کنند.

  امام جمعه پیشوا با اشاره به تلاش دشمن برای رسیدن به مقاصد خود تصریح کرد: انحرافات، بدعت‌ها، حلال و حرام‌ها و جنایات داعشیان از جمله سر بریدن کودکان و جنایات صعود در یمن در عرصه بین‌المللی و بی‌فرهنگی و سست ایمانی در داخل کشور را نباید نادیده بگیریم.

  باقری عنوان کرد: هر روز برای ما باید عاشورا باشد و اهل عمل باشیم، تنها به سردادن شعار ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند، بسنده نکنیم و در عمل از علی زمانه خود دفاع کنیم و هشدارهای مقام معظم رهبری در زمینه نفوذ دشمن و تهاجم فرهنگی را جدی بگیریم.

  وی خطاب به مسئولانی که مدعی ولایت‌مداری اما در عمل نسبت به فرمان ولایت بی‌توجه هستند گفت: آبروی نظام اسلامی از آبروی اشخاص بالاتر است و گناه بر باد دادن آبروی نظام اسلامی نابخشودنی است .

  امام جمعه پیشوا تصریح کرد: مقام معظم رهبری دو سال قبل تذکرات جدی در مورد حقوق‌بگیران نجومی دادند منتها هیچ‌گونه برخوردی با آنها نشد و امروز هم تعداد این حقوق‌بگیران نجومی کم نیست و ما از مسئولان درخواست می‌کنیم گزارش دهند و جلوی آنها گرفته شود.

  باقری در پایان ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و تقدیر از تلاشگران این عرصه خاطرنشان کرد: امنیت موضوع بسیار مهمی است که در کتاب، عقل و سنت پیغمبر بر آن تأکید شده است و ایران اسلامی امروز در ناامن‌ترین منطقه قرار دارد که اطراف آن پر از آتش و خون است؛ اما به برکت وجود نیروهای مسلح و فرماندهی معظم کل قوا امن‌ترین کشور در منطقه هستیم.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای