امروز : یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 25 اکتبر, 2016 | ساعت انتشار خبر : 04:57 | تعداد بازدید : 493 نفر | امتیاز خبر :
 • دولت می‌توانست گزینه‌ بهتری برای وزارت آموزش‌وپرورش معرفی کند

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود و سخنگوی فراکسیون مستقلان ولایی مجلس شورای اسلامی، با توجه به گزینه‌های پیشنهادی دولت در سه وزارت وزارتخانه فرهنگ و ارشاد اسلامی، ...

  سخنگوی فراکسیون مستقلان ولایی مجلس گفت: دولت می‌توانست برای وزارتخانه‌های ارشاد، آموزش و پرورش و ورزش و جوانان گزینه‌های بهتری معرفی کند.

  دولت می‌توانست گزینه‌ بهتری برای وزارت آموزش‌وپرورش معرفی کند

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود و سخنگوی فراکسیون مستقلان ولایی مجلس شورای اسلامی، با توجه به گزینه‌های پیشنهادی دولت در سه وزارت وزارتخانه فرهنگ و ارشاد اسلامی، آموزش و پرورش و ورزش و جوانان اظهار داشت: ممکن است بنده در این اظهارنظر فردی خود را درباره وزرای پیشنهادی دولت اعلام کنم اما در این باره دو مطلب مهم حائز اهمیت است.

  وی افزود: نگاه فراکسیون به این سمت است که در هر صورت به دولت در این وضعیت پیش آمده کمک کند و به نوعی موضوع را جمع کند. به هر حال سه وزیر از دولت کسر شدند که باید سه نفر جایگزین آنها شوند.

  سخنگوی فراکسیون مستقلال ولایی مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: از آنجایی که باید برای وضعیت سه وزرای پیشنهادی هرچه سریع‌تر تعیین‌تکلیف شود لذا فراکسیون در صدد برگزاری جلسات با این گزینه‌هاست تا بتواند موضع خود را مشخص و اعلام کند چراکه به شکل سرپرستی اداره کردن وزارتخانه‌ها فضای خوبی را به وجود نمی‌آورد. با لحاظ کردن این موضوع نگاه فراکسیون نگاه کمک است.

  لاهوتی بر همین اساس اضافه کرد: ما در مجموع باید صحبت‌های وزرای پیشنهادی و دفاع آنها را بشنویم همچنین اعضای فراکسیون نیز نقطه‌نظرات خود را ارائه دهند.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: به نظر من دولت می‌توانست گزینه‌های بهتری را در برخی موارد به ویژه وزارت آموزش و پرورش معرفی کند اما این نظر شخصی من است. البته نظر فراکسیون در مجموع همراهی است. حال باید صبر کنیم و ببینیم ارائه نظر و دفاع وزرای پیشنهادی و همچنین نمایندگان در این رابطه چیست تا بتوانیم به اجماع نظر فراکسیونی در این باره برسیم.

  منبع: خبرگزاری فازس

  ۱۷۸ total views, 1 views today


  ابرچسب : , ,
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای