امروز : دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱ خرداد, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۰:۲۷ | تعداد بازدید : 8985 نفر | امتیاز خبر :
 • دولت این بار به وعده هایش عمل کند/ مردم با رکود و بیکاری درگیرند

  نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس تاکید کرد: مردم به خاطر اینکه رئیس جمهور می گفت در این چهار سال به دنبال زمینه سازی تحقق وعده ها بوده، دوباره اعتماد کردند؛ ...

  نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس تاکید کرد: مردم به خاطر اینکه رئیس جمهور می گفت در این چهار سال به دنبال زمینه سازی تحقق وعده ها بوده، دوباره اعتماد کردند؛ حداقل این باز به وعده ها عمل کنند.

   

   

   

  139501191755352187469664

   

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا،سیدحسین نقوی حسینی با اشاره به برگزاری پرشور انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراها اظهار داشت: خلق این حماسه عظیم که در بین نظام های سیاسی دنیا بی بدیل است، با وجود ماهها بمباران تبلیغاتی دشمن علیه انتخابات، صورت گرفت و همانطور که رهبر انقلاب فرمودند پیروز این رقابت مردم هستند.

  نماینده مردم  ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی، با تبریک به منتخب مردم تصریح کرد: توصیه ما به آقای روحانی و دولت آینده این است که از این اقبال مردمی نهایت بهره برداری را برای تحقق حقوق مردم  و پاسخ به مطالبات آنها داشته باشند.

  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس دهم ادامه داد: مردم انتظار دارند که مشکلات و مسائل اصلی زندگی آنها حل شود؛ امروز مردم با رکود اقتصادی و بحران اشتغال دست و پنجه نرم می‌کنند و انتظار دارند که دولت تمام تلاش خود را به کار گیرد.

  نقوی حسینی با تاکید بر اینکه معیشت اولویت اول مردم است، تصریح کرد: رئیس جمهور منتخب این بار هم وعده هایی به مردم داد و با وجود آنکه چهار سال پیش هم این وعده ها را داده بود اما چون می گفت در این چهار سال به دنبال زمینه سازی بوده است، مردم مجددا به آنها اعتماد کردند؛ حداقل این بار باید به وعده هایی که داده اند عمل کنند. ازجمله وعده آقای جهانگیری که می گفت در این ۴ سال آینده کاری میکنیم که یک نفر سر گرسنه بر زمین نگذارد.

  این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه رای حجت الاسلام رئیسی نیز در این انتخابات رای بالایی بود، تاکید کرد: ۱۶ میلیون رای برای کسب که دو روز قبل از آغاز ثبت نام ها تصمیم جدی برای رقابت گرفت، در مقابل این حجم عظیم از تهمت ها و توهین ها رای قابل توجهی است که نمی توان آن را نادیده گرفت.

   سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه این رای نشان دهنده راه روشن برای منتخب دوم انتخابات است، تصریح کرد: دولت باید مراقب باشد که به مطالبه این بخش از جامعه هم که حجم عظیمی است، بی اعتنا نباشد و تلاش خود را برای خدمت به همه به کار گیرد.

   

   

   

  منبع:خبرگزاری خانه ملت

  ۵۳ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای