امروز : یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 8 نوامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 16:19 | تعداد بازدید : 2450 نفر | امتیاز خبر :
 • دوره تدبیر و امید بیشترین تحریم ها داشتیم که محصول مذاکره بود

  در دوره تدبیر و امید بیشترین تحریم ها علیه ایران وضع کرد که نشان داد مذاکره با آمریکا هیچ سود ومنفعتی برای ما ندارد.   به گزارش ندای پیشوا، حجت الاسلام قاسم الحایی سحر ...

  در دوره تدبیر و امید بیشترین تحریم ها علیه ایران وضع کرد که نشان داد مذاکره با آمریکا هیچ سود ومنفعتی برای ما ندارد.

   

  به گزارش ندای پیشوا، حجت الاسلام قاسم الحایی سحر امام جمعه موقت پیشوا در خطبه‌های نمازعبادی سیاسی گفت: دوره سازندگی مرحوم هاشمی اعلام کرد با آمریکا همکاری می‌کنیم تحریم های شدید برای ما در آن دوران وضع کردند،دوره تدبیر و امید که بیشترین تحریم ها در این دوران علیه ایران وضع کرد،مذاکره با آمریکا هیچ سود ومنفعتی برای ما ندارد راه برون رفت از مشکلات مقاومت است که انشالله خداوند نصیب ما گرداند.

  امام جمعه موقت پیشوا گفت: امام جمعه موقت پیشوا در خصوص راهپیمایی باشکوه ۱۳ آبان بیان کرد: تمام دانش آموزان و مردمی که در راهپیمایی ۱۳ آبان شرکت کردند و چیزی جز نابودی آمریکا و اسراییل نمی‌خواهند.
  خطبه های نماز جمعه پیشوا: ایستادگی رمز پیروزی
   

  الحایی در مورد سخنان مقام معظم رهبری در دیدار اخیر با دانش آموزان و دانشجویان عنوان کرد: آمریکا گرگ است بویی از انسانیت نبردند فرقی نمی کند از کارتر تا ترامپ آنها تماشاچی خون آشامی در جوامع اسلامی هستند.

   

   

   

  وی اضافه کرد: مذاکره با گرگ امکان پذیر نیست گرگ را باید سرجایش نشاند آمریکا ضعیف تر است آمریکا ۹۸ از ۵۸ ضعیف تر و وحشی تر شده است وحشی گری آمریکا برای ما ثابت شده است.

   طنین فریاد انقلابی و استکبارستیزی در پیشوا

   

  امام جمعه موقت پیشوا در خصوص تحریف تاریخ توسط آمریکایی‌ها بیان کرد: مراقب باشید کسی تاریخ را تحریف نکند بعضی ها گفتند اختلاف ما با امریکا از تسخیر لانه جاسوسی شروع شد با مذاکره باید حل کنیم اختلاف ما با آمریکا از ۲۸ مرداد ۳۲ است.

   

  قاسم الحایی سحر تصریح کرد: در عرصه جنگ‌های نیابتی که آمریکا در منطقه راه انداخت که پیروز منطقه ایران است که آمریکا را بی آبرو و نابود کرد و هیچ منفعتی برایشان نبرد مذاکره با امریکایی که نیاز به تنفس مصنوعی دارد نداریم مسولین ما ساده لوح نباشند.

   

   

  وی افزود: از افتخارات جمهوری اسلامی پرچمدار وحدتت بود و امام مدافع وحدت بین مذاهب بود وحدت کلمه در بین مذاهب باعث ترس دشمنان می شود امروزه دشمنان از وحدت بین مذاهب اسلامی هراس دارند به واسطه این نشست ها و راهپیمایی ها مردم روحیه انقلابی پیدا می کنند و حق و باطل را می شناسند.

   

  الحایی در روایتی از امام حسن عسکری(ع) اظهار کرد: در مذاهب در نمازجماعت یکدیگر شرکت کنید که نشانه وحدت است در تشییع جنازه های آنان شرکت کنید به بیماران آنها ملاقات کنید حق آنها را بپردازید به این راه شیعه گفته می شود،زینت ما باشید مارا بی آبرو نکنید با مجالسی که به اسم اهل بیت برگزار می کنید.

   

  وی تصریح کرد: از عراق و لبنان و سوریه حمایت می کنیم زیرا یک دشمن واحد آمریکا و همدستانش داریم، در مقابل دشمن واحد باید یک حرف و بیان صادر شود، امروز کسی که دشمن شیعه و اهل سنت است و داعش را راه انداخت آمریکا است کسی نباید این را نادیده بگیرد.

   

  نماز جمعه پیشوا

  نماز جمعه

   

  ۲۱۱ total views, 3 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای