امروز : سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۷ دی, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۲:۱۲ | تعداد بازدید : 42828 نفر | امتیاز خبر :
 • دوره آموزشی اسکان اضطراری استان تهران در پیشوا

  دوره آموزشی اسکان اضطراری استان تهران در پیشوا برگزار شد. به گزارش ندای پیشوا؛ رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان پیشوا از برگزار شدن دوره تخصصی آموزشی سرپناه و اسکان اضطراری ...

  دوره آموزشی اسکان اضطراری استان تهران در پیشوا برگزار شد.

  به گزارش ندای پیشوا؛ رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان پیشوا از برگزار شدن دوره تخصصی آموزشی سرپناه و اسکان اضطراری هلال احمر استان تهران در سه روز گذشته در این شهرستان خبر داد.

  جبرائیل رابطی گفت : دوره تخصصی آموزشی سرپناه و اسکان اضطراری به صورت شبانه روزی و در روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه با حضور اعضای امدادگر و نجاتگر جمعیت هلال احمر شهرستان های استان تهران برگزار شد.
  وی افزود: علاوه بر امدادگران مرد جمعیت هلال احمر ، نجاتگران زن شعب شمیرانات، شهرتهران،پاکدشت، شهریار، اسلامشهرو رباط کریم نیز حضور داشته و در تمرین های امدادگری شرکت کردند.
  رابطی گفت: در این دوره، آموزش های مربوط به توزیع و برپایی چادر، طراحی اردوگاه ، مقابله با بیماری های شایع در اردوگاه و اسکان اضطراری در اردوگاه ارائه و به صورت عملی تمرین شد.
  وی افزود: برای کمک رسانی به آسیب دیدگان حوادث طبیعی، در مرحله اول باید امکان اسکان ایجاد و سپس آمار دقیق آسیب دیدگان برآورد شود تا توزیع کمک ها در میان آنها بصورت عادلانه انجام شود.
  پیشوا با ۸۰ هزار نفر جمعیت در ۴۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

  ?????????????????????????????????????????????????????????

  ۷۰۶ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای