امروز : جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 31 اکتبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 11:24 | تعداد بازدید : 2410 نفر | امتیاز خبر :
 • دهیاران پیشوا طرح های نوآورانه دهند

  دهیاران پیشوا متناسب با مقتضیات محلی طرح های نوآورانه ارائه دهند. به گزارش ندای پیشوا؛ فرماندار شهرستان پیشوا با بیان اینکه دهیاران باید قانون را مبنای همه اقدامات خود قرار دهند، گفت: به ...

  دهیاران پیشوا متناسب با مقتضیات محلی طرح های نوآورانه ارائه دهند.
  به گزارش ندای پیشوا؛ فرماندار شهرستان پیشوا با بیان اینکه دهیاران باید قانون را مبنای همه اقدامات خود قرار دهند، گفت: به منظور تحقق توسعه روستایی دهیاران باید متناسب با مقتضیات محلی طرح های نوآورانه ارائه دهند.
  به گزارش ندای پیشوا؛ حسین عباسی در جمع دهیاران بیان کرد: بخشی از سیاست های توسعه ای شهرستان به روستاها بر می گردد و این مستلزم برگزاری سلسله جلساتی با موضوعات مشخص جهت هماهنگی برنامه ها و همفکری بیشتر است.

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: رعایت قانون اساس همه کارهاست و دهیاران نیز باید وظایف خود را در چارچوب قوانین و دستورالعمل ها و آیین نامه ها انجام دهند و حتی فراتر از اینها مطالعه کرده و بر قانون و وظایف شوراها نیز تسلط کافی داشته باشند.
  دستگاه‌های خدمات‌رسان پیشوا برای برگزاری انتخابات آماده باشند.

  وی با بیان اینکه همه کارها باید بر محور قانون و بر اساس صرفه و صلاح روستا باشد، افزود: باید همه دستورالعمل ها به ویژه آیین نامه های مالی و تشریفات مربوط به برگزاری معاملات و مناقصات از سوی دهیاران مورد توجه قرار گرفته و حتما رعایت شود.

  عباسی تصریح کرد:

  هرچند طبق قانون دهیاران مجری مصوبات شورا هستند اما در فرآیند تصمیم سازی نیز اثرگذار بوده و در واقع تصمیمات شوراها منبعث از طرح ها، برنامه ها و پیشنهادات دهیاران است و توقع داریم در ارائه طرح های خود با توجه به مقتضیات محلی، نوآوری داشته باشید.

  نماینده عالی دولت در شهرستان پیشوا با اشاره به ضرورت همکاری و هماهنگی اعضای شوراهای اسلامی، گفت: با توجه به وجود برخی ایرادات در شوراها از جمله بی نظمی در برگزاری جلسات، کمیته فنی باید علاوه بر نظارت بر عملکرد دهیاری ها به حوزه شوراها نیز ورود کند.

  دهیاران پیشوا طرح های نوآورانه دهند

  دهیاران پیشوا طرح های نوآورانه دهند

  ۲۳۳ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای