امروز : شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 13 مه, 2019 | ساعت انتشار خبر : 17:18 | تعداد بازدید : 3040 نفر | امتیاز خبر :
 • دهیاران پیشوا بر اساس ضوابط قانونی انتخاب شوند

  به گزارش ندای پیشوا؛ فرماندار شهرستان پیشوا ضمن بیان اینکه باید از انتصاب دهیاران بر مبنای توصیه و سفارش اکیداً پرهیز شود، گفت: دهیاران پیشوا باید براساس ضوابط قانونی انتخاب شوند.  حسین عباسی ...

  به گزارش ندای پیشوا؛ فرماندار شهرستان پیشوا ضمن بیان اینکه باید از انتصاب دهیاران بر مبنای توصیه و سفارش اکیداً پرهیز شود، گفت: دهیاران پیشوا باید براساس ضوابط قانونی انتخاب شوند.

   حسین عباسی در جلسه شورای معاونان فرمانداری بیان کرد: برگزاری انتخابات پرشور و سالم از مهمترین برنامه های ما در سال ۱۳۹۸ خواهد بود و باید نیازسنجی های لازم انجام و آمادگی مطلوب حاصل شود.

  وی خواستار سرعت در پاسخ دهی به مکاتبات شد و گفت: فرمانداری باید ابتکار عمل را در شهرستان به دست گیرد و پویایی را به ادارات تزریق کند.

  عباسی با تاکید بر لزوم پیشگیری و مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز، گفت: بخشداری ها با فعال کردن گشت ساختمانی، نسبت به ساخت و سازهای غیرمجاز حساسیت بیشتری نشان داده و از بروز آن جلوگیری کنند.

  وی به روزرسانی بانک اطلاعاتی شهرستان را ضروری دانست و بر سرعت عمل در آن تاکید کرد و گفت: برنامه ریزی صحیح نیازمند برخورداری از بانک اطلاعاتی دقیق است و بر همین اساس باید اطلاعات شهرستان را با سرعت و دقت، به روزرسانی کرد.

  فرماندار پیشوا با تاکید بر لزوم ارتباط مردم و مسئولان، اظهار کرد: برگزاری میز خدمت نماز جمعه و نشست های پرسش و پاسخ در سطح شهر و روستاها بعد از مناسبت های خردادماه، دنبال می شود.

  عباسی بر لزوم پویایی و جدیت دهیاران در امور روستاها تاکید و اظهار داشت: باید از توصیه و سفارش در انتصاب دهیاران به صورت جدی پرهیز شده و تمام دهیاران و کارکنان دهیاری از راه گزینش جذب شده و مجوزهای قانونی مربوطه اخذ شود.

  ۹۴۲ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای