امروز : سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 9 نوامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 12:06 | تعداد بازدید : 2052 نفر | امتیاز خبر :
 • دهیاران پیشوا برای برگزاری مطلوب انتخابات نقش فعالانه ایفا کنند

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: دهیاران شهرستان جهت تحقق مشارکت حداکثری روستاییان باید برای خود نقش های سازنده و فعالانه تعریف و ایفا کنند. به گزارش ندای پیشوا، حسین عباسی در نشست با ...

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: دهیاران شهرستان جهت تحقق مشارکت حداکثری روستاییان باید برای خود نقش های سازنده و فعالانه تعریف و ایفا کنند.

  به گزارش ندای پیشوا، حسین عباسی در نشست با دهیاران اظهار کرد: برای برگزاری انتخابات در سال جاری باید از توانمندی دهیاران و امکانات و منابع انسانی دهیاری ها نیز به بهترین نحو استفاده کرد.
  دستگاه‌های خدمات‌رسان پیشوا برای برگزاری انتخابات آماده باشند

  فرماندار شهرستان پیشوا با بیان اینکه برگزاری انتخابات دارای دو بعد اجرایی و محتوایی است، افزود: باید فضای ذهنی جامعه را برای حضور حداکثری در انتخابات آمده کرد که تحقق این امر مستلزم عملکرد مطلوب و اقدامات سازنده مسئولان در جهت ایجاد رضایت عمومی است.
  پایش و رصد مداوم و مستمر اقدامات و فعالیت‌های انتخاباتی در پیشوا

  نماینده عالی دولت در شهرستان پیشوا افزود: حضور حداکثری در انتخابات علاوه بر اثر داخلی آن در تعیین سرنوشت مردم، اثرات بین المللی هم دارد.

  وی بیان کرد: فشارهای اقتصادی چند سال اخیر علیرغم تلاش های مسئولان مشکلاتی برای زندگی مردم ایجاد کرد ولی حضور پرشور مردم در انتخابات برای پیشبرد اهداف کشور و نظام حیاتی است و باید به دنبال تحقق مشارکت حداکثری در منطقه خود باشیم.

  عباسی گفت: دهیاران هم از جنبه فردی و احساس تکلیف اجتماعی و هم به عنوان یک مسئول باید به منظور برگزاری مطلوب انتخابات و حضور حداکثری روستاییان برای خود نقش تعریف کنند و در راستای آن نقش سازنده و فعالانه حرکت نمایند.

  ۵۸۸ total views, 4 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای